Gdańsk Orunia Górna
Okulickiego
3 2006 59 m2 889 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
 • Numer ogłoszenia: 65712757
Obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 12
Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949367
Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949368
Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949369
 • Galeria
 • Mapa
Gdańsk Orunia Górna, Okulickiego 3 2006 59 m2 889 000 zł
Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949367

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949368

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949369

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949370

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949371

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949372

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949373

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949374

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949375

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949376

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy: zdjęcie 93949377

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 3 pokoje w pięknej okolicy

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Woda
 • Kanalizacja
 • Siła
 • Miejsce parkingowe
 • Internet
 • Kuchnia
 • Kablówka
 • Światłowód
 • Komórka lokatorska
 • Rowerownia
 • Osiedle zamknięte
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Dzień dobry,

Na sprzedaż posiadam piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6m2. 

Mieszkanie znajduje się w pięknej zielonej i cichej dzielnicy Orunia Górna, 3-5 minut na pieszo od pętli Łostowice. Blisko zbiornika retencyjnego, a na spacer można wybrać się do Parku Oruńskiego. Mimo tego, że blok znajduje się niedaleko Ulicy Świętokrzyskiej i Havla to mimo to jest na tyle umiejscowiony w głębi osiedla, że pojęcie hałasu można powiedzieć, jest tutaj obce. Na osiedlu znajdują się sklepy typu Lidl, Biedronka, piekarnie , poczta, szkoła, przedszkola, żłobki, lokale usługowe i gastronomiczne. Tak naprawdę wszystko co jest potrzebne do życia, jest na miejscu.

Mieszkanie posiada bardzo wygodny rozkład, gdzie salon przez to, że jest otwarty na mieszkanie daje mu świetne poczucie przestrzeni i wielkości. Całe serce mieszkania znajduje się właśnie w salonie z racji jego zaaranżowania i umiejscowienia. Kuchnia natomiast jest pół otwarta, z jednej strony oddzielne pomieszczenie, z oddzielnym oknem i genialnym wyciągiem pochłaniającym zapachy z drugiej wykusz w ścianie dający poczucie, że kuchnia mimo wszystko nie jest zamknięta. Przedpokój dzięki cegle na ścianie wieczorem z wykorzystaniem oświetlenia daje wspaniałe ciepło i poczucie relaksu. Łazienka skomponowana w połączeniu kolorów drewna, betonu i przełamania butelkową zielenią oraz bielą  daje poczucie przestrzeni i nowoczesności. Łazienka zaprojektowana została tak aby wykorzystać każdą przestrzeń przy jednoczesnym nie przytłoczeniu jej aranżacją. Sypialnia dla wielu z nas jest miejscem odpoczynku , relaksu i prywatności. Z taką też myślą została zaaranżowana. Pokój dziecięcy jest do dowolnej aranżacji wedle uznania, natomiast wielkościowo jest to pokój spokojnie wystarczający na potrzeby dziecka. 

Na mieszkanie składają się : 

- Salon o powierzchni 18m2
- Kuchnia o powierzchni 9m2
- Przedpokój o powierzchni 5,5m2
- Pokój dziecięcy o powierzchni 9,5m2
- Sypialnia o powierzchni 11,7m2
- Łazienka o powierzchni 4,9m2 
- Balkon o powierzchni około 8m2 
- Komórka lokatorska o powierzchni 4,6m2

Mieszkanie przechodziło 2 etapowy gruntowny remont.
W 2020 roku wymienione zostały okna na plastikowe 3 szybowe firmy Ms Okna, wraz z parapetami wewnętrznymi z konglomeratu. Na wiosnę 2021 roku mieszkanie przeszło bardzo gruntowny remont. Zrobione zostało praktycznie wszystko :

-Wymienione podłogi na jednolite w cały mieszkaniu . Tutaj zastosowany został wysokiej klasy panel wodoodporny Quick Step wraz z dedykowanym podkładem typu "silent walk" wytłumiający maksymalnie wszelkie echo i dźwięki odbijające się od podłogi. 
-  Drzwi wraz ościeżnicami firmy Pol-Skone na drewnianej ramie, malowane - nie okleina!
-  Generalny remont łazienki
- Doprowadzona siła do kuchni
- Rozszerzona została elektryka w mieszkaniu i dopasowana do naszych potrzeb.
- Zabudowa stała wykonywana na zamówienie w kuchni, przedpokoju, łazience i sypialni. Wykorzystane materiały wysokiej jakości, fronty mebli lakierowane - to nie jest okleina ! 
- W kuchni znajduje się wysokiej klasy sprzęt AGD : zmywarka, płyta , okap i piekarnik marki Electrolux, lodówka natomiast marki Samsung z serii Chief Collection. 
- Na balkonie położone zostały nowe kafle. 
- A także wiele innych kwestii o których chętnie opowiemy osobom zainteresowanym.

Na zdjęciach należy również zwrócić uwagę na piękną sztukaterię sufitową znajdującą się w salonie, przedpokoju oraz sypialni, a także ścienną w salonie i sypialni , dodającą mieszkaniu dodatkowego uroku. 

Do mieszkania przynależy także w piwnicy komórka lokatorska o powierzchni 4,6m2.
Komórka zabezpieczona jest stalowymi drzwiami na 2 zamki, w środku natomiast położyłem na podłodze kafle, aby łatwiej utrzymać czystość. W komórce znajdują się 3 metalowe duże regały o wytrzymałości po 200kg na półkę oraz nieduża szafa do przechowywania sezonowych ubrań.

Mieszkanie jest zadbane, idealne dla rodziny lub pary , kogoś kto szuka mieszkania w zielonej i cichej okolicy , jednocześnie z pełną infrastrukturą . W ciągu najbliższych kilku lat ma tutaj zostać również doprowadzona kolej metropolitarna , co dodatkowo jest atutem dla tej dzielnicy. 

Blok zgodnie z decyzjami na zebraniach oraz dbałością ze strony spółdzielni, przechodzi remonty oraz odświeżenie. W zeszłym roku na całym terenie została umyta kostka, wykonane zostały remonty balkonów, rozpoczęły się prace nad odmalowaniem bloku ( w zeszłym roku połowa bloku została odmalowana) , wyremontowane zostały wejścia do klatek(zewnątrz), odmalowane zostały zejścia do części piwnicy, komórek, rowerowni, suszarni., w tym roku docieplony został także strop bloku w celu lepszej izolacji termicznej.  

Blok znajduje się w zamkniętej części oddzielonej wjazdem szlabanem. Na terenie znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe, gdzie z parkowaniem przeważnie nie ma większego problemu. Jeżeli chodzi o dostawców to w bloku znajduję się światłowód Vectra, Orange, a także dostawcą oferującym swoje usługi jest Netia. 

Mieszkanie do sprzedania najchętniej z meblami. Jest to również atut dla osób, które chcą po prostu wejść rozpakować się i zacząć mieszkać, bez konieczności żmudnego szukania mebli, jeżdżenia po sklepach , czekania na dostawy itd. 

Do kontaktu zapraszam osoby poważnie zainteresowane. Pośrednikom dziękuję .
 

W pobliżu

Data dodania ogłoszenia: 20.05.2024

Aktualizacja: 20.06.2024

Zgłoś

Zapytaj o ofertę
Wyświetl numer
Wróć do góry