Nowy dom z ogrodem w Gdyni Dąbrowie

Deweloper: Ekolan

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 14

Nowy dom z ogrodem w Gdyni Dąbrowie

Cena

1 790 000

 • Liczba pokoi
  4
 • Rok budowy
  2023
Jestem
Firmą
Adres
Gdynia Dąbrowa
Bazyliowa 1A/1
Cena za m2

13 769,23

Rodzaj nieruchomości
Dom bliźniak
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
130 m2
Dostępne od
Gotowy do odbioru

Bazyliowa  1A/1 – atuty
 • Dom parterowy o powierzchni 130 m2 (typu „bliźniak”)
 • Architektura w typie „nowoczesnej stodoły”
 • Open space w standardzie deweloperskim, do indywidualnego uzgodnienia aranżacji 
 • Wysokość strefy dziennej - 4,8 m
 • Duże okna i drzwi tarasowe
 • Duży ogród – ok. 350 m2
 • Garaż na 2 samochody
 • Dach przystosowany do montażu fotowoltaiki 
DOM

Parterowy budynek o spadzistym dachu zwraca uwagę swoją nowoczesną bryłą. Biała, minimalistyczna elewacja i jasna kostka na podjeździe dobrze komponują się z elegancką strefą wejścia i nowoczesną zielenią, dając poczucie lekkości i przytulności. Duże przeszklenia od strony strefy dziennej oraz sypialni wychodzą na ogród, dając poczucie intymności. Dom znajduje się na ogrodzonej działce ze starodrzewem.  Przynależy do niego dwustanowiskowy garaż.

Dom o powierzchni 130 m2 jest wykonany w wersji open space, co pozwoli indywidualnie dopasować wnętrza do stylu życia przyszłych mieszkańców.
W proponowanej aranżacji zaplanowano wygodną część dzienną, złożoną z salonu oraz aneksu kuchennego z oknem. To przestrzeń która robi wrażenie. Jej ponadstandardowa wysokość 4,8 metra, z widocznymi belkami drewnianymi, daje potencjał do nietuzinkowej aranżacji. Z salonu do ogrodu prowadzi wyjście przez szerokie, przesuwne drzwi tarasowe (system HST).
 
Strefa prywatna to sypialnia typu „master bedroom” obejmująca sypialnię, łazienkę i garderobę. Do tego 2 dodatkowe sypialnie i funkcjonalna rodzinna łazienka.
Istnieje możliwość uzyskania dodatkowej przestrzeni do przechowywania, poprzez wykonanie antresoli  o wysokości 1,42 m.

OGRÓD
Niewątpliwym atutem jest słoneczny, ogrodzony ogród o powierzchni 350 m2. Na terenie posesji zachowano starodrzew, który dodaje uroku całej nieruchomości.

LOKALIZACJA 
Bazyliowa to ulica położona w części Dąbrowy, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna i willowa. Jest tu cicho i spokojnie. Ta uznana dzielnica Gdyni, znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.  Dużą jej część stanowią tereny zielone. Mieszkańcy doceniają ją przede wszystkim za rozwiniętą infrastrukturę. Na miejscu są szkoły, sklepy, ośrodek zdrowia, punkty handlowo-usługowe. Jest bardzo dobrze skomunikowana, pod względem komunikacji miejskie oraz dostępu do sieci dróg (Obwodnica Trójmiasta, Trasa Kaszubska).
Pokaż mniej
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65322121

Aktualizacja: 24.11.2023

Wróć do góry