Odkryj dziką naturę miasta

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 20

Odkryj dziką naturę miasta

Cena

459 000

 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  4
 • Rok budowy
  1960 r.
Jestem
Firmą
Adres
Gdynia Redłowo
Powstania Wielkopolskiego 
Cena za m2

9 997,82

Nr licencji pośrednika
20512
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
45,91 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Stan
Do remontu
Dostępne od
Zaraz
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Piwnica
 • Kuchnia

Rezerwat Przyrody Kępa Redłowska, utworzony w 1938 roku, jest najstarszym w województwie pomorskim. To właśnie u progu tego liczącego sobie 120 hektarów przyrodniczego skarbu Gdyni znajduje się prezentowana tu nieruchomość.

Dwa pokoje i jasna kuchnia, podatne na rearanżację, sprawią, że umościsz sobie tu wygodne gniazdko, zupełnie jak radośnie pohukujący puszczyk, który szczególnie umiłował sobie stare dziuplaste drzewa w sąsiedztwie. Usłyszysz go najczęściej zaraz po zmroku, kiedy to wieczorny, zaledwie siedmiominutowy, relaksujący spacer zaprowadzi Cię  w objęcia dzikiej przyrody tego rezerwatu, który dodatkowo jest objęty programem ochrony Natura 2000.

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, co zapewnia codzienną dawkę ruchu i utrzymanie kondycji, a także przyjemny widok błękitu nieba ponad dachami sąsiednich zabudowań. Wspaniałym dodatkiem jest tutaj balkon, na którym ciesząc się kolacją i lampką ulubionego trunku, podziwiać będziesz feerię barw zachodzącego słońca, nasłuchując ptasiego radia.

Słoneczną czuprynę mysikrólika oraz rytmiczne powtórzenia jego operowej pieśni wprawne oko i ucho dostrzegą spacerując o poranku po nadmorskim klifie. A stęsknione za zgiełkiem dużego miasta wygodnie przemieszczą się do równie blisko położonego przystanku SKM.

Nowego gospodarza powita świeżo wyremontowana klatka schodowa, chłodna piwniczka i docieplone mury. Wjazdu pod budynek strzeże tu szlaban, który zapewnia mieszkańcom miejsca parkingowe. Tak samo, jak znajdujący się u wejścia do lasu teren rekreacyjny - z siłownią na świeżym powietrzu, placem zabaw i murowanym z kamienia i cegieł grillem - gwarantuje możliwość miłego spędzania czasu. A spacer wzdłuż złotej nadbałtyckiej plaży i szum morskich fal ukoją ciało i ducha, niczym mityczny Pikus, rzymski bóg lasów zaklęty w dzięcioła, z radosnym postukiwaniem leczący obficie występujące tu jarzęby szwedzkie i buki.

To wyjątkowe w skali kraju miejsce, na styku miasta i dziewiczego lasu, może stać się Twoim domem. „Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.” - tymi słowami Alberta Einsteina serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, jak również do zapoznania się z dziką naturą jej najbliższego sąsiedztwa.
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65324689
 • Data wyróżnienia: 20.05.2023
 • Data wprowadzenia: 20.05.2023
 • Aktualizacja: 08.08.2023
Wróć do góry