Sopot Dolny Sopot
Lipowa
4 1906 141 m2 3 102 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
  • Numer ogłoszenia: 65604790
Obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 20
Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306282
Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306283
Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306284
  • Galeria
  • Mapa
Sopot Dolny Sopot, Lipowa 4 1906 141 m2 3 102 000 zł
Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306282

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306283

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306284

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306285

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306286

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306287

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306288

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306289

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306290

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306291

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306292

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306293

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306294

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306295

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306296

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306297

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306298

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306299

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306300

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu: zdjęcie 93306301

Prestiżowe miejsce, możliwość dokupienia garażu

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
  • Gaz
  • Woda
  • Kanalizacja
  • Piwnica
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Dolny Sopot, 8 minut od plaży, spokojna, odsunięta do turystycznego zgiełku część nadmorskiego kurortu to świetne miejsce na całoroczne lub wakacyjne mieszkanie dla lubiącego przestrzeń Inwestora i/lub sporej rodziny.

Szlachetne otoczenie, odrestaurowane stuletnie kamienice i drzewa sięgające pamięcią minionej epoki. Cisza i spokój tej okolicy urzeka.... a jednocześnie w ciągu 10 minut można doświadczyć wszystkich atrakcji wakacyjnego kurortu: kina, teatru, klubów, kafejek i kuchni z całego świata serwowanej w dobrych, sopockich restauracjach.
Lipowa jest cichą uliczką, zamkniętą schodami, brak tu praktycznie ruchu samochodowego, jedynie mieszkańcy dojeżdżają do swojej posesji. Można polubić ten spokój... to dobre miejsce na wypoczynek i do zamieszkania. Położenie Apartamentu który chcemy zaoferować Państwu wydaje się być idealne...To jakby przenieść urok Górnego Sopotu bliżej morza... Doskonałość roku, mu można stworzyć swoje wymarzone miejsce do życia, swój dom...

Kamienica z wyremontowaną frontową elewacją, usytuowana jest na dużej, zadbanej posesji.
W ubiegłym roku wspólnota zadbała o położenie kostki brukowej, uporządkowanie schodów i wejścia do kamienicy. Zadbano także o przestrzeń ogrodu i zrealizowano projekt licznych kwitnących nasadzeń, czego efekt zapewne pojawi się latem i będzie cieszył oko mieszkańców. Z zielonego terenu okalającego kamienicę właściciele chętnie korzystają przez całe lato.

Duże mieszkanie, o powierzchni 141 m2 składa się z przestronnego salonu (36 m2), sypialni (17,5 m2) z murowaną werandą (13 m2), która spełnia rolę garderoby, drugiej sypialni (22 m2), niewielkiego pokoju (8,5 m2), odrębnej kuchni (16,6 m2), łazienki (4,5 m2) oraz reprezentacyjnego holu (18,7 m2). Przestrzeń ogromna, spektakularna poprzez swój rozmach i secesyjny charakter - ściany salonu wyłożone są wyjątkową, drewnianą dekoracją, a sufit ubrano w ciemne, drewniane belki, częściowo rzeźbione... niechybnie zrobi to mocne wrażenie na każdym miłośniku piękna.

Oferta w EKSKLUZYWNEJ FORMULE WYŁĄCZNOŚCI w Agencji NABA HOUSE. Zapraszamy Inwestorów i Pośredników ze swoimi Klientami.

Stolarka drzwiowa zachwyca... zwieńczenia drzwi nie mają sobie równych w całym Sopocie. Kto nabędzie ten lokal i z otwartym sercem oraz portfelem, podejdzie do jego renowacji, uzyska efekt unikalnego wnętrza, w świetnej lokalizacji. Z uwagi na rozmach tego mieszkania nawet Inwestor chcący mieszkać w domu wolnostojącym może zmienić zdanie, gdyż po wejściu istnieje ryzyko zakochania. Ostrzegamy Lojalnie.

W salonie i sypialni głównej szlachetna, dębowa podłoga o klasycznym wzorze jodły, w świetnej kondycji mimo stuletniej historii, w pozostałych pokojach deski sosnowe lub nowe nawierzchnie.
W salonie zachowano oryginalne okno skrzynkowe o szlachetnym łuku. Żeliwne grzejniki to także część historii i bardzo efektywne urządzenia grzewcze.

Wyjątkowej urody drewniane sztukaterie na ścianach i suficie przywodzą na myśl kancelarię prawniczą lub klub dla biznesmenów. Nadzwyczajna wysokość pomieszczeń - 3,65 metra to także duży atut tego wnętrza.

Okna mieszkania wychodzą na południowy - zachód, także w pomieszczeniu jest dużo naturalnego światła. Wyglądając przez okno widać drzewa i krzewy, które zazielenią się wiosna i będą cieszyć oko przez całe lato. Urokliwa magnolia w kwietniu i maju umila życie mieszkańcom kamienicy.

Apartament został wystawiony na sprzedaż, spełnił on bowiem już swoją rolę i nie jest wykorzystywany tak często, jak na to zasługuje.

Parkowanie na posesji lub na ulicy przed kamienicą. Właściciele skłonni są odsprzedać znajdujący się w kamienicy sporych rozmiarów garaż, w cenie 185 000 zł.

W Apartamencie zwracają uwagę solidne drewniane, dekoracyjne meble, których wartość zapewne doceni prawdziwy koneser... czy zostaną sprzedane wraz z mieszkaniem to będzie ustalane z zainteresowanym Inwestorem.

Księga wieczysta bez obciążeń w dziale III i IV
Elementem oferty jest piwnica (14 m2) wpisana do księgi wieczystej.
Miejsca parkingowe, nieprzypisane, na terenie posesji.

Wydanie natychmiastowe.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. NABA HOUSE pomaga też w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Mamy własnych, sprawdzonych specjalistów kredytowych, których polecamy naszym Klientom.

Dolny Sopot, 8 minut od plaży, spokojna, odsunięta do turystycznego zgiełku część nadmorskiego kurortu to świetne miejsce na całoroczne, ale i wakacyjne mieszkanie dla lubiącego przestrzeń Inwestora i/lub sporej rodziny.

Szlachetne otoczenie, odrestaurowane stuletnie kamienice i drzewa sięgające pamięcią minionej epoki. Cisza i spokój tej okolicy urzeka.... a jednocześnie duża bliskość wszystkich atrakcji wakacyjnego kurortu: kina, teatru, klubów, kafejek i kuchni z całego świata serwowanej w dobrych, sopockich restauracjach; można dojść tutaj w 10 minut, a do samego molo wystarczy 15-minutowy spacer.
Lipowa jest cichą uliczką, zamkniętą schodami; brak tu praktycznie ruchu samochodowego, jedynie mieszkańcy dojeżdżają do swojej posesji. Można pokochać ten spokój... to znakomite miejsce na wypoczynek i do zamieszkania. Położenie Apartamentu który chcemy zaoferować Państwu wydaje się być idealne...To jakby przenieść urok Górnego Sopotu bliżej morza... Doskonałość roku, tu można stworzyć swoje wymarzone miejsce do życia, swój dom...

Kamienica z wyremontowaną frontową elewacją, usytuowana jest na dużej zadbanej posesji.
W ubiegłym roku wspólnota wykonała szereg prac, jak położenie kostki brukowej, uporządkowanie schodów i wejścia do kamienicy. Zadbano także o ogród realizując projekt architekta zieleni czego efekt zapewne pojawi się w różnorodnych formach kwitnących nasadzeń już wiosną i będzie cieszył oko mieszkańców do późnej jesieni. Z zielonego terenu okalającego kamienicę właściciele chętnie korzystają przez całe lato.

Duże, reprezentacyjne mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze, o powierzchni 141 m2 składa się z przestronnego salonu (36 m2), sypialni (17,5 m2) z murowaną werandą (13 m2), która spełnia rolę garderoby, drugiej sypialni (22 m2), niewielkiego pokoju (8,5 m2), odrębnej kuchni (16,6 m2) ze spiżarnią, łazienki (4,5 m2), dodatkowej toalety oraz reprezentacyjnego holu (18,7 m2).

Oferta w EKSKLUZYWNEJ FORMULE WYŁĄCZNOŚCI w Agencji NABA HOUSE. Zapraszamy Inwestorów i Pośredników ze swoimi Klientami.

Przestrzeń ogromna, spektakularna poprzez swój rozmach i secesyjny charakter - ściany salonu wyłożone są wyjątkową, ozdobną, drewnianą dekoracją. W sercu tej przestrzeni umieszczono autentyczny, secesyjny kredens, stanowiący wbudowany element, a na przeciwnej ścianie serwantka w stylu secesji wiedeńskiej. Sufit to osobne dzieło sztuki - ciemne, drewniane, świetnie zachowane belki, ułożone w oryginalny wzór z motywami roślinnymi. Ten zwieńczony historycznym żyrandolem sufit, bez wątpienia wzbudzi zachwyt wrażliwego na piękno Inwestora.
Uwagę przyciągają także autentyczne, przeszklone drzwi pomiędzy salonem, a sypialnią, wykonane przez artystę z początku ubiegłego wieku. Ten salon to dzieło sztuki...

Stolarka drzwiowa zachwyca... zwieńczenia drzwi nie mają sobie równych w całym Sopocie. Kto nabędzie ten lokal i z otwartym sercem oraz portfelem, podejdzie do jego renowacji, uzyska efekt unikalnego wnętrza, w świetnej lokalizacji. Z uwagi na rozmach tego mieszkania nawet Inwestor chcący mieszkać w domu wolnostojącym może zmienić zdanie, gdyż po wejściu istnieje ryzyko zakochania. Ostrzegamy Lojalnie.

W salonie i sypialni głównej szlachetna, dębowa podłoga o klasycznym wzorze jodły, w świetnej kondycji mimo stuletniej historii, w pozostałych pokojach deski sosnowe lub nowe nawierzchnie.
W salonie zachowano oryginalne okno skrzynkowe o szlachetnym łuku przysłaniane oryginalnymi, drewnianymi żaluzjami. Żeliwne grzejniki to także część historii i bardzo efektywne urządzenia grzewcze.

Wyjątkowej urody drewniane sztukaterie na ścianach i suficie przywodzą na myśl kancelarię prawniczą lub klub dla biznesmenów. Pierwszym właścicielem mieszkania był bogaty bankier i to dla niego artysta epoki stworzył to wyjątkowe wnętrze. Nadzwyczajna wysokość pomieszczeń - 3,65 metra to także duży atut tego wnętrza.

Okna mieszkania wychodzą na trzy strony świata, jednak większość skierowana jest w stronę południowo-zachodnią, przez co w pokojach jest dużo naturalnego światła. Wyglądając przez okno widać drzewa i krzewy, które zazielenią się wiosna i będą cieszyć oko przez całe lato. Urokliwa magnolia w kwietniu i maju umila życie mieszkańcom kamienicy.

W Apartamencie zwracają uwagę solidne drewniane, dekoracyjne meble, których wartość zapewne doceni prawdziwy koneser... czy zostaną sprzedane wraz z mieszkaniem to będzie ustalane z zainteresowanym Inwestorem.

Apartament został wystawiony na sprzedaż, spełnił on bowiem już swoją rolę i nie jest wykorzystywany tak często, jak na to zasługuje.
Wspólnota zbiera środki na remont kolejnych części elewacji. Został też stworzony projekt renowacji werandy (z dużym przeszkleniem) w oferowanym Apartamencie, i stworzenia tarasu na wyższej kondygnacji.

Elementem oferty jest piwnica (14 m2) wpisana do księgi wieczystej.
Parkowanie na posesji lub na ulicy przed kamienicą. Właściciele skłonni są odsprzedać znajdujący się w kamienicy sporych rozmiarów garaż, w cenie 185 000 zł.

Weranda nie została wpisana do księgi wieczystej, w KW widnieje 128 m2 mieszkania plus 14 m2 piwnicy; jednak faktyczna powierzchnia mieszkania to 141 m2.
Księga wieczysta bez obciążeń w dziale III i IV.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. NABA HOUSE pomaga też w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Mamy własnych, sprawdzonych specjalistów kredytowych, których polecamy naszym Klientom.

W pobliżu

Data dodania ogłoszenia: 10.02.2024

Aktualizacja: 03.04.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Naba House

Rodzinny dom wtulony w las

Ogłoszenie podstawowe

1 495 000 zł

Aktualizacja: 21 dni temu

Mieszkanie tuż przy plaży w najlepszej lokalizacji

Ogłoszenie podstawowe

1 490 000 zł

Aktualizacja: 21 dni temu

Szlachetne wnętrze - 140 m2 - blisko plaży

Ogłoszenie podstawowe

3 390 000 zł

Aktualizacja: 21 dni temu

Dwupoziomowy apartament z 2 balkonami blisko plaży

Ogłoszenie podstawowe

2 390 000 zł

Aktualizacja: 21 dni temu
Zapytaj o ofertę
Wyświetl numer
Wróć do góry