Słoneczne komfortowe 3 pokojowe mieszkanie Reda Park

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 17

Słoneczne komfortowe 3 pokojowe mieszkanie Reda Park

Cena

465 000

Do negocjacji

 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  2012 r.
Jestem
Osobą prywatną
Adres
Reda  Reda Park
Olimpijska
Cena za m2

8 724,20

Do negocjacji

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
53,30 m2
Stan
Po remoncie

BEZ POŚREDNIKÓW, przedstawicieli biur nieruchomości zapraszam z klientem. Przedstawiam komfortowe i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie, które oferujemy do sprzedaży.

Budynek jest zlokalizowany blisko centrum dynamicznie rozwijającej się miejscowości Reda, ta nowoczesna nieruchomość położona jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Reda Park przy ulicy Olimpijskiej.

Jednym z największych atutów zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość urokliwych terenów podmiejskich, bogatych w tereny zielone oraz rekreacyjne. Dzięki temu, mieszkańcy mogą cieszyć się bliskim dostępem do natury, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój i kontakt z przyrodą.

Najbliższe sąsiedztwo zapewnia pełną infrastrukturę handlowo-usługową, szeroką ofertę sklepów, zaplecze kulturalne i rozrywkowe. Połączenia autobusowe umożliwiają łatwe przemieszczanie się w granicach Trójmiasta i poza nim. W ciągu kilkunastu minut można dojechać do Rumi, Gdyni czy Wejherowa.

Budynek mieszkalny został wybudowany w 2012 roku i składa się z 2 pięter. Klatka schodowa jest szeroka i czysta, a wejście zabezpieczone jest domofonem. W klatce schodowej znajduje się tylko 13 mieszkań, co gwarantuje wysoki poziom prywatności.

Budynek jest nowoczesny i bardzo zadbany, nie posiada żadnych usterek. Przed budynkiem znajdują się liczne ogólnodostępne miejsca postojowe. Na klatce schodowej znajduje się również ogólnodostępna komórka lokatorska dla mieszkańców.

Nieruchomość ta jest idealna dla osób ceniących sobie spokojne, komfortowe i bliskie kontaktu z przyrodą zamieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie mających łatwy dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej oraz dobrych połączeń komunikacyjnych. 

Informacje dodatkowe: 
Opłaty: 400-500 zł latem 600-700 zł zimą przy 3 osobowej rodzinie.
Termin opuszczenia lokalu: 2 miesiące/do ustalenia.
Internet jest dostępny z sieci Limes oraz Chopin.
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65343164
 • Data wyróżnienia: 18.07.2023
 • Data wprowadzenia: 07.06.2023
 • Aktualizacja: 22.07.2023
Wróć do góry