Dębogórze 4 2018 117 m2 1 099 999 zł
obserwuj
Skontaktuj się
  • Numer ogłoszenia: 65606910
Obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 16
Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93394211
Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93394212
Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316933
  • Galeria
  • Mapa
Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93394211

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93394212

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316933

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316935

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316936

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316937

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316938

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316939

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316940

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316941

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316942

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316943

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316944

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316945

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316946

Przewin, aby zobaczyć więcej zdjęć

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni: zdjęcie 93316947

Świetnie rozwijająca się miejscowość! Blisko Gdyni

Rodzaj nieruchomości Dom wolnostojący
Dodatkowe informacje
  • Garaż
  • Ogródek
  • Gaz
  • Woda
  • Kanalizacja
  • Miejsce parkingowe
  • Internet
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Szanowni Państwo jestem pewna, że druga taka oferta się nie pojawi. Jest to dom drewniany, konstrukcji szkieletowej. Wykonawcą była renomowana firma Eco-House z Miszewa. Lokalizacja budynku robi ogromne wrażenie, towarzyszy mu sąsiedztwo zieleni. Cały teren jest ogrodzony, pięknie zagospodarowany. Duży taras, świetnie nasłoneczniony pozwoli na spędzenie mnóstwa radosnych chwil w gronie rodziny i znajomych.
Bliskość sklepu, szkoły jest dodatkowym plusem tej lokalizacji.


Zapraszam Państwa dalej, nieruchomość robi ogromne wrażenie.


Dom o powierzchni użytkowej 117  m2 ( powierzchnia całkowita 143,74 m2) składa się z:
PARTER:
- przedsionek,
- salon z jadalnią z wyjściem na taras,
- aneks kuchenny,
- łazienka,
- pomieszczenie gospodarcze,
- garaż,
- pomieszczenie gospodarcze za garażem,
PIĘTRO:
- hol,
- sypialnia z garderobą,
- pokój,
- łazienka,
- pokój,
PODDASZE:
- schowek.


Poniżej przedstawiam dokładny opis pomieszczeń. Zachęcam więc do szczegółowego przeczytania treści ogłoszenia, obejrzenia zdjęć i oczywiście umówienia się na prezentację - to nic nie kosztuje, a naprawdę warto!
 
 
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w Dębogórzu, a dokładniej w jej środkowej części. Wioskę wyróżnia zabudowa jednorodzinna. Dębogórze to klimatyczne miejsce dla osób ceniących sobie naturę, jednakże z łatwością dotrzemy do centrum miasta Gdynia, w niecałe 6 km dotrzemy na trasę szybkiego ruchu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, łącząca Gdynię z obwodnicą A1, a swobodny transport dodatkowo ułatwia doskonale rozwinięta komunikacja autobusowa. Do centrum Gdyni dojedziemy w nie więcej niż 20 minut. W najbliższych planach przewidziano budowę linii SKM w okolicy. Nieruchomość idealnie skomunikowana z centrum miasta oraz resztą Trójmiasta.
W niecałe 10 minut dotrzemy do centrum Rumii ( z miastem Redą i Wejherowem tworzy zespół trzech miast zwany Małym Trójmiastem Kaszubskim ).


OKOLICA:
Okoliczni mieszkańcy cieszą się znaczną ilością terenów zielonych, nie brakuje tu także punktów handlowo-usługowych oraz restauracji. Rodziny doceniają dostępność przedszkoli i szkół podstawowych oraz placów zabaw dla dzieci, jakie znajdują się w niedalekiej odległości. Wokół znajdziemy liczne sklepiki osiedlowe oraz markety, które zlokalizowane są w promieniu 300 m. Przystanek autobusowy dotrzemy 7 minut piechotą.


BUDYNEK:
Dom jest posadowiony na działce o powierzchni 542 m2. Cały teren jest ogrodzony. Wokół jest posadzony żywopłot, część jest nasadzeń tujek, ale zdecydowana większość to drzewka liściaste. Wjazd na posesję poprzez bramę automatyczną. Front domu, podjazd jest wyłożony kostką brukową. Zdecydowanie jest to praktyczne w użytkowaniu oraz utrzymania estetyki.
Warto też wspomnieć o przemiłym sąsiedztwo oraz otoczeniu pól na które mamy widok z okien i tarasu.
Budynek został oddany do użytku w 2018 roku. Został on zbudowany w technologii skandynawskiej, czyli szkieletowo drewnianej. Wykonawcą byłą firma Eco- House pochodząca z Miszewa, która specjalizuje się w tego typu projektach. Cała dokumentacja jest zgromadzona i do wglądu. Na całym budynku jest wykonana izolacja ze styropianu 10cm i otynkowana. Na dachu jest wyłożona blacho dachówka w grafitowym kolorze.
Całość prezentuje się bardzo spójnie i estetycznie.
Bardzo dużym plusem jest zamontowana fotowoltaika. Dzięki temu sami produkujemy prąd i jedyna opłata to opłata przesyłowa w wysokości ok. 36 zł. Do ogrzewania budynku i podgrzania wody służy piec gazowy dwu-funkcyjny. Dom jest podłączony do sieci kanalizacyjnej. Dom dzięki technice budowy oraz zastosowanym technologiom jest bardzo ekonomiczny.
Ta nieruchomość kryje w sobie wiele praktycznych rozwiązań o których chętnie opowiem na spotkaniu.


PRZEDSIONEK:
Wejście jest zabezpieczone porządnymi, antywłamaniowymi drzwiami w kolorze brązu. Kolor dobrany, tak aby pasował do reszty elementów zewnętrznych. Przedsionek świetnie sprawdza się w swojej roli wiatrołapu. Rewelacyjny efekt sprawia piękna tapeta. Na podłodze wyłożone kafle. Z tego miejsca mamy dostęp do części mieszkalnej oraz do części gospodarczej.


SALON Z JADALNIĄ Z WYJŚCIEM NA TARAS:
Po wejściu z przedsionka ukazuje się nam duża przestrzeń. Jest to świetne miejsce do wspólnego spędzania czasu z rodziną, a także znajomymi. Ekspozycja tego pomieszczenia to południowy wschód. To miejsce jest podzielone na część wypoczynkową i część jadalnianą. W części wypoczynkowej ustawione są wygodne kanapy. Z tej części możemy wyjść na duży taras poprzez przesuwne drzwi. Dzięki czemu nie zabierają miejsca. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Taras został powiększony niż początkowo zakładano. Jest zrealizowany z deski kompozytowej, która jest łatwa w utrzymaniu. Jest to idealne miejsce na ciepłe, słoneczne dni.
Obiad na świeżym powietrzu w otoczeni zieleni to zdecydowanie coś niesamowitego.


ANEKS KUCHENNY:
Nie jest to standardowy aneks kuchenny. Jest to duża przestrzeń, świetnie przemyślana i funkcjonalna. Zagospodarowano tu dużo miejsca do przechowywania, ale także zadbano o ilość miejsca roboczego. Blat roboczy jest zrobiony z kamienia, co świetnie sprawdza się w utrzymaniu czystości. Sprzęty AGD w zabudowie płyta, piekarnik, mikrofala, lodówka, zmywarka, które zostają na wyposażeniu. Wszystko jest bardzo spójne i świetnie się prezentuje. Na podłodze są wyłożone kafle, które nie tylko pięknie wyglądają, ale także pomagają w utrzymaniu czystości.

ŁAZIENKA:
Łazienka na parterze budynku jest świetnym rozwiązaniem. Nie musimy ciągle wchodzić na górę. W tej łazience mamy do dyspozycji prysznic, a w górnej wannę dzięki czemu mamy do wyboru szybki prysznic lub długa kąpiel. Całe pomieszczenie jest wyłożone białymi kaflami, część z elementami dekoracyjnymi. Całość utrzymana w bieli, czerni z elementami szarości. Jest tu także zaaranżowane miejsce do przechowywania.


POMIESZCZENIE GOSPODARCZE:
Do tego pomieszczenia dostaniemy się poprzez wiatrołap. Jest tu umiejscowiony piec gazowy dwu- funkcyjny z zasobnikiem. Jest także ustawiona pralka i suszarka. Za kotarami są umieszczone półki magazynowe do przechowywania. To miejsce jest rewelacyjnie zagospodarowane. Nie ma tu żadnej zmarnowanej przestrzeni.


GARAŻ:
Znajduje się w bryle budynku i mamy z niego dostęp do części mieszkalnej. Wjazd do garażu odbywa się za pomocą bramy sterowanej zdalnie, za pomocą pilota. Jest to dość wysokie pomieszczenie, w związku z tym przestrzeń pod sufitem została zagospodarowana do przechowywania rzeczy.


POMIESZCZENIE GOPSODARCZE ZA GARAŻEM:
Jest tu świetne miejsce do przechowywania rzeczy związanych z ogrodem. Tym bardziej, że z tego miejsca jest bezpośredni dostęp do ogrodu. Świetnie się także sprawdzi jako domowa siłownia, tak jak w obecnej chwili.


PIĘTRO:
HOL:
Po wejściu na górę znajdujemy się w holu. Klatka schodowa jest doświetlona oknem dachowym. Jest on świetnie rozplanowany, ponieważ z niego mamy bezpośredni dostęp do każdego z pomieszczeń. Jest tu także ustawiona piękna witryna na książki czy też inne rzeczy. Podłoga jest wyłożona jasnymi panelami.


SYPIALNIA Z GARDEROBĄ:
Sypialnia główna. Jest dobrze doświetlona poprze okno w ścianie oraz okno dachowe. Centralne miejsce zajmuje duże łóżko z pięknym zagłówkiem tapicerowanym. Bardzo fajnym rozwiązaniem są światła zamontowane tuż przy zagłówku. Dzięki czemu możemy czytać do późna książki czy też pracować i nie trzeba wstawać aby zgasić światło. Bardzo praktyczne rozwiązanie. Skosy także wykorzystano w praktyczny sposób- na przechowywanie. Jest tu także spora szafa oraz toaletka.
Garderoba obecnie stała się biurem do pracy home office i w ten sposób sprawdza się także rewelacyjnie.


POKÓJ:
Obecnie pełni funkcję pokoju nastolatki. Posiada ekspozycję południowo- zachodnią. Jest bardzo jasne. Tu również bardzo dobrze wykorzystano przestrzeń. Jest to bardzo przestronne pomieszczenie. Na podłodze są wyłożone jasne panele.


ŁAZIENKA:
W tej łazience mamy do dyspozycji wannę. Pomieszczenie jest doświetlone poprzez okno dachowe. Jest wyłożona kaflami. Jest wykonana w takiej samej tonacji jak łazienka dolna. Czerwone elementy ciekawie wyglądają. Jest tu także miejsce do przechowywania. Lustro zamontowane nad umywalką zostało dodatkowo doświetlone.


POKÓJ:
Obecnie pełni funkcję nastolatka. Posiada ekspozycję południowo- wschodnią. W tym pomieszczeniu także zaaranżowano miejsce do przechowywania. Świetnie sprawdzi się jako pokój dziecięcy, gabinet czy też pokój gościnny. Na podłodze są wyłożone jasne kafle.


PODDASZE:
SCHOWEK:
Idealne miejsce do przechowywania. Właz jest umiejscowiony jest w holu. Idealne aby przechowywać rzeczy, których na co dzień nie używamy a nie chcemy się pozbywać.


PODSUMOWANIE:
Ten dom to Państwa najlepsza decyzja. Dom jest wyjątkowy i nietuzinkowy, nie tylko ze względu na technikę wykonana. Nieruchomość jest ekonomiczna w utrzymaniu. Piękna okolica i świetna lokalizacja tylko pobija wartość nieruchomości.


Zapraszam na prezentację a zdecydowanie przekonacie się o tym Państwo na własnej skórze.

ZADZWOŃ!
794333... Wyświetl numer
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Kupujący nie płaci prowizji
-Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.

- Przy zakupie tej nieruchomości, bez kosztowo pomożemy przy obsłudze kredytu.

- Zapraszamy do współpracy wszystkie biura nieruchomości.

W pobliżu

Data dodania ogłoszenia: 13.02.2024

Aktualizacja: 17.03.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Sikora Nieruchomości

4 pokoje | do remontu | dobra lokalizacja

Ogłoszenie podstawowe

499 000 zł

Aktualizacja: 21 dni temu

Gotowe mieszkanie | 2 pokoje | 0% prowizji

Ogłoszenie podstawowe

679 000 zł

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Domek nad morzem | 0% prowizji

Ogłoszenie podstawowe

399 000 zł

Aktualizacja: 20 godzin temu

Cicha, spokojna okolica! Blisko lasu!

Ogłoszenie podstawowe

519 999 zł

Aktualizacja: 1 miesiąc temu
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry