Top lokalizacja na firmę w Gdańsku, ul. Ogarna

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 14

Top lokalizacja na firmę w Gdańsku, ul. Ogarna

Cena

1 365 000

  • Liczba pokoi
    3
  • Piętro
    Parter
  • Rok budowy
    1953
Jestem
Firmą
Adres
Gdańsk Główne Miasto
Ogarna 
Cena za m2

30 994,55

Nr licencji pośrednika
23010
Rodzaj nieruchomości
Lokal użytkowy
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
44,04 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Dostępne od
Zaraz

Oferta dostępna na wyłączność biura MB Nieruchomości - Magdalena Brajczewska.

Szukasz fenomenalnej lokalizacji dla Twojego biznesu?
Wybierz najbardziej reprezentacyjną część Gdańska!


W samym sercu starego Gdańska, u zbiegu ulic Ogarnej i Słodowników, znajduje się stylowo zaaranżowane wnętrze, oddające ducha starych kamienic. Ciężkie drzwi wejściowe zdobią piękne mieszczańskie detale: kołatka oraz klamka. Okna z charakterystycznymi szprosami dają widok na obie ulice. Główne, reprezentacyjne pomieszczenie z wysokim sufitem i ścianą z oryginalnych odzyskanych cegieł wiernie hołduje dobrej tradycji gdańskiego kupiectwa.

W lokalu znajduje się przestronna i jasna sala frontowa (18 m²) oraz dwa gabinety: jeden z podwójnym oknem od strony Ogarnej (7 m²) i drugi z wysokim pojedynczym oknem (9 m²). Oprócz tego kompaktowo urządzone zaplecze kuchenne ze zlewem, blatem i szafkami (2 m²) oraz stylowa toaleta (3 m²), w każdym detalu idealnie komponujące się z całością.

Gdzie dokładnie jesteśmy? W samym centrum turystycznego miasta, z jego hotelami, restauracjami, kulturą i życiem towarzyskim. Dwie minuty spacerkiem do Fontanny Neptuna, parę minut więcej, by już znaleźć się na Wyspie Spichrzów. To lokalizacja w pieszym ciągu komunikacyjnym zarówno od Długiej i Długiego Targu, jak i od strony przejścia podziemnego pod Podwalem Przedmiejskim na wysokości ul. Żabi Kruk, gdzie znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe.

Tu, niezależnie od charakteru Twojej działalności, Klienci szybko trafią do Twojej siedziby, w której urządzisz idealną kancelarię, galerię, biuro lub pracownię. Co ważne i wygodne: w bliskiej odległości (od 5 do 20 minut) znajdują się również wszystkie istotne dla prowadzenia firmy instytucje, w tym Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski, Pomorski Urząd Wojewódzki, ZUS i banki.

Estetyka i funkcjonalność tego unikalnego miejsca pozwalają na natychmiastowe zaadaptowanie do potrzeb Twojego biznesu, bez nakładów finansowych.

Księga wieczysta wolna od obciążeń.
 
Zapraszam na prezentacje.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Jestem wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65526262

Aktualizacja: 23.11.2023

Wróć do góry