Gabinet lekarski do wynajęcia na dni/godziny

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 5

Gabinet lekarski do wynajęcia na dni/godziny

Cena

800

  • Liczba pokoi
    1
  • Piętro
    1
  • Rok budowy
    1936
Jestem
Firmą
Adres
Gdynia Działki Leśne
Warszawska 57 
Rodzaj nieruchomości
Lokal użytkowy
Powierzchnia
15 m2
Dostępne od
Dostępne od: zaraz
Dodatkowe informacje
  • Dostępne od: zaraz

Centrum Dermatologiczne Roter zaprasza lekarzy specjalistów: pediatrów, psychiatrów, endokrynologów, internistów, diabetologów, lekarzy medycyny pracy i lekarzy innych specjalizacji do wynajęcia gabinetu, aby móc przyjmować Pacjentów w komfortowych warunkach na terenie naszej placówki.

Jesteśmy prywatną placówką medyczną w Centrum Gdyni, która działa już niezmiennie od kilkunastu lat, ciesząc się uznaniem wśród Pacjentów.

Z naszej strony oferujemy świeżo wyremontowany gabinet (w 2022r.) o powierzchni ok 15 m2, wyposażony w: biurko z komputerem z fotelem lekarskim, 2 fotele dla Pacjentów, wygodny i regulowany fotel kosmetyczny, taboret, ruchomy stolik zabiegowy z szufladami, wygodny blat do pracy, umywalka do rąk i dwukomorowy zlew.

Do dyspozycji jest również poczekalnia dla Pacjentów oraz toaleta. Gabinet został zaprojektowany zgodnie ze wszelkimi wymogami higieniczno-sanitarnymi oraz przeciwpożarowymi.

Utylizacja śmieci medycznych, utrzymanie w czystości gabinetu i części wspólnych, opłaty za media jak oraz aromatyczna kawa/dobra herbatka ;) również są po naszej stronie.

W razie potrzeby możemy dodatkowo zaproponować usługę rejestrowania Pacjentów (w tym odbieranie telefonów, umawianie na wizyty) oraz sterylizacji narzędzi.

Jesteśmy otwarci 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00. Istnieje możliwość wynajęcia na godziny (100 zł/1 h) lub całe dni (800 zł/cały dzień).

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajęciem gabinetu – zapraszamy do kontaktu na podany w ogłoszeniu adres e-mailowy. Zależy nam na długofalowej współpracy.

Data dodania ogłoszenia: 21.01.2024

Aktualizacja: 11.04.2024

Wróć do góry