- 30% taniej* lampa na komary firmy yissvic 41x32 cm 50zł

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8

- 30% taniej* lampa na komary firmy yissvic 41x32 cm 50zł

Cena

50

Jestem
Firmą
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Rodzaj
Inne
Stan
Nowe

Mam do sprzedania:
Nazwa produktu: lampa na komary
Producent: yissvic
Wymiar: szerokość 41,4 cm, długość 10,9 cm, wysokość 32 cm
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne,
Wagaa: 1,26 kg
Informacje dodatkowe:   Lampa antykomarowa 4000V - YISSVIC lampa ultrafioletowa przyciągają i eliminują latające owady; wysoka wydajność i oszczędność energii, nietoksyczna i bezzapachowa Wysoki poziom bezpieczeństwa – nasza lampa przeciw komarom jest wyposażona w kratkę przechodzącą tylko owady, aby zapobiec uszkodzeniom małych palców Łatwy w użyciu i czyszczeniu - Konstrukcja haka do zawieszenia; zdejmowana tacka do zbierania dla łatwego czyszczenia Lampa z komarami IPX4, można ją powiesić na zewnątrz, na tarasie lub w ogrodzie, w domu, w restauracji, biurze itd. Kompletne akcesoria - za pomocą szczotki do czyszczenia można usunąć resztki komarów bez zdejmowania siatki
Dostawa: Odbiór osobisty, istniej możliwość wysyłki jej koszty ponosi kupujący. Istnieje możliwość dowozu cena ustalana indywidualnie. Jesteś zainteresowany produktem napisz odpowiemy na wszelkie pytania i w razie potrzeby prześlemy więcej zdjęć.
*Gwarantujemy najniższe ceny na rynku sprawdź nas. Cena rynkowa ok. 80zł,
Uwaga: Nie wszystkie nasze produkty zostały wystawione na ogłoszeniach. Jeśli nie znalazłeś asortymentu dla siebie napisz do nas podaj interesujący Cię produkt sprawdzimy stany magazynowe i prześlemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Zapraszamy również na nasze pozostałe ogłoszenia i naszego fanpage: www.facebook.com/azwnetrze1
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65527741

Wróć do góry