- 50% taniej* nowa zraszacz firmy Gardena 40zł

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 3

- 50% taniej* nowa zraszacz firmy Gardena 40zł

Cena

40

Jestem
Firmą
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Rodzaj
Inne
Stan
Nowe

Mam do sprzedania:
Nazwa produktu: zraszacz
Producent: Gardena
Kolor: wielokolorowy
Materiał: tworzywo sztuczne, metal
Informacje dodatkowe:    GARDENA Comfort pistolet do mycia ecoPulse nadaje się zarówno do skutecznego czyszczenia, jak i do nawadniania. Pistolet posiada innowacyjny strumień ecoPulse. Oscylujący strumień wody jest szczególnie skuteczny podczas czyszczenia powierzchni i pozwala oszczędzić do 40 procent wody w porównaniu ze standardowym strumieniem punktowym GARDENA. Innymi dostępnymi strumieniami są: skupiony, płaski i mżawka. Ergonomiczny uchwyt z miękkimi plastikowymi elementami zapewnia optymalny komfort obsługi podczas pracy. Przepływ wody można regulować bezstopniowo. Zintegrowana blokada przycisku spustowego jest wyjątkowo ergonomiczna i zapobiega zmęczeniu dłoni. Produkt jest odporny na mróz. Całkowity okres gwarancji wynosi 5 lat. Wyprodukowano w Niemczech. Funkcje: Możliwość regulacji ilości wody, wyzwalacz impulsowy, blokadę.
Dostawa: Odbiór osobisty, istniej możliwość wysyłki jej koszty ponosi kupujący. Istnieje możliwość dowozu cena ustalana indywidualnie. Jesteś zainteresowany produktem napisz odpowiemy na wszelkie pytania i w razie potrzeby prześlemy więcej zdjęć.
*Gwarantujemy najniższe ceny na rynku sprawdź nas. Cena rynkowa ok. 80zł,
Uwaga: Nie wszystkie nasze produkty zostały wystawione na ogłoszeniach. Jeśli nie znalazłeś asortymentu dla siebie napisz do nas podaj interesujący Cię produkt sprawdzimy stany magazynowe i prześlemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Zapraszamy również na nasze pozostałe ogłoszenia i naszego fanpage: www.facebook.com/azwnetrze1
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65531565

Wróć do góry