Magister Farmacji w Aptece Szpitalnej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Farmacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Szpitale Pomorskie Sp. z o.o.
Poszukują kandydatki/ kandydata na stanowisko:
Lokalizacja :Szpital Specjalistyczny im. F Ceynowy ul. dr. A. Jagalskiego, 10 84-200 Wejherowo
Obowiązki:
  • przyjmowanie dostaw leków i ich wydawanie na oddziały szpitala,
  • wykonywanie czynności pomocniczych przy sporządzaniu i przygotowywaniu leków ,
  • przyjmowanie dostaw i wydawanie na oddziały wyrobów medycznych,
  • obsługa sprzętu aptecznego,
  • obsługa aptecznego programu magazynowego,
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe -Magister Farmacji
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w pracy w Aptece Szpitalnej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • kontakt z szerokim asortymentem aptecznym,
  • stałe godziny pracy od 7:00 do 14:35,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • w ramach umowy o pracę benefity: dodatek za wysługę lat, Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”, kasa zapomogowo-pożyczkowa .
Poszukujemy kandydatów/kandydatek, którzy spełniają poniższe wymagania: (Wymagania zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20.07.2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. nr 151 poz. 896).
Z głoszenia prosimy kierować na adres:
[ukryte]
z dopiskiem: Magister Farmacji w Aptece Szpitalnej