Kierowca kat. B, B+E

Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca kat. B, B+E

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Kierowcy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa

Witam serdecznie.
Jestem doświadczonym kierowcą z prawem jazdy kat. B, T, B+E. Byłam również na kursie prawa jazdy kat. C (nie ukończyłam go ze względów finansowych, może jeszcze do tego tematu wrócę).
Jestem Polką. Pracowałam dla firm, gdzie najczęściej byłam kierowcą i jeździłam po Polsce i Niemczech. Wielokrotnie przeprowadzałam się, co również sprawiało, że często spędzałam czas w aucie. Pracowałam także jako networker i przedstawiciel handlowy w marketingu sieciowym. Dzięki temu jazda samochodem stała się moją mocną stroną. Przez wiele lat byłam kierowcą busa Mercedesa Vito i Mercedesa Sprintera.
Posiadam wykształcenie ekonomiczne i handlowe. Studia podyplomowe: Zarządzanie w Opiece Zdrowotnej. Ukończyłam też Studium Zdrowia i Terapii.
Jestem osobą pozytywnie nastawioną do ludzi. Jestem spokojna, uczciwa, dyskretna, lojalna i dokładna w tym, co robię. Posiadam wysoką kulturę osobistą. Jestem punktualna, bez nałogów. Przychodzę do pracy z pozytywnym nastawieniem.
Mam dobry gust i wyczucie estetyki, dostrzegam też szczegóły otoczenia i odpowiednio na nie reaguję, gdy mam takie wytyczne.
Byłam na wielu warsztatach i szkoleniach z rozwoju osobistego i psychologii. Staram się znaleźć pozytywne strony w każdej sytuacji.
Jeśli praca wiąże się z załadunkiem i rozładunkiem ciężkiego towaru, dźwiganiem paczek, czy z pracami porządkowymi w magazynach, wymagającymi siły fizycznej, to niestety nie jest to praca dla mnie.
Posiadam badania Sanepidu.
Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania i prześlę Państwu moje CV.
Zapraszam do kontaktu.
tel. [ukryte]
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65442889

Aktualizacja: 06.11.2023

Wróć do góry