Menedżer Sprzedaży / Przedstawiciel - Europa + / Kierownik Operacyjny

Ogłoszenie nieaktualne

Menedżer Sprzedaży / Przedstawiciel - Europa + / Kierownik Operacyjny

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)

7 000

Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie biurem,
Zarządzanie flotą,
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Praca za granicą
Tak

Pełen pasji, pozytywnej energii i ogromnej motywacji do działania sprzedawca i menadżer, który z powodzeniem i sukcesami, od prawie 20 lat, sprzedaje to co ma najcenniejszego - siebie i wszystko co sobą reprezentuje! Szukam stałej współpracy, prywatnie zrealizowany w 100%, gotowy do podjęcia najcięższych, wieloletnich zadań. Jestem wojskowym emerytem, który może realizować pracę również w formie B2B.

Nie widzę problemu w kilkudniowych wyjazdach służbowych, zarówno w Polsce jak i za granicą. Komunikatywnie rozmawiam w kilku językach, ale najlepiej radzę sobie z angielskim (B2/C1) i rosyjskim (A2). Doświadczenie pokazuje mi, że "dogaduję" się z każdym, bez względu na narodowość.

W ciągu 15 lat służby wojskowej (na stanowisku kontrolera ruchu lotniczego) pracowałem w systemie dyżurowym i poza służbą byłem bardzo aktywny zawodowo. Jako kierownik operacyjny, menadżer i przedstawiciel handlowy pracowałem dla wspaniałych pracodawców i ze wszystkich tych miejsc uzyskać Państwo mogą moje pozytywne referencje.

Bardzo chętnie wyślę swoje CV, a jeśli doczytali Państwo moje ogłoszenie do tego momentu, to uważam, że warto się nad nim pochylić! 

Jestem gotowy zacząć naszą współpracę w pierwszych dniach lipca - na stałe wracam do Polski. Chętnie porozmawiam na Skype czy Google Meet.

Zachęcam do kontaktu - Szymon Machnowski

Data dodania ogłoszenia: 02.06.2024

Aktualizacja: 13.06.2024

Wróć do góry