Praca dodatkowa kierowca/operator wózka widłowego/złota rączka

Ogłoszenie podstawowe

Praca dodatkowa kierowca/operator wózka widłowego/złota rączka

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Zarządzanie flotą,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Zanim zadzwonisz poświęć chwilę na przeczytanie całego ogłoszenia, w nim są zawarte wszystkie najważniejsze informacje odnośnie co oferuje z mojej strony i oczekiwań (nie marnujmy czasu sobie nawzajem).

Witam tak jak w opisie poszukuje pracy dodatkowej kierowca/operator wózka widłowego/złota rączka.

Posiadam prawo jazdy kategorii A, B, B+E, C, C+E (na tą chwile nie posiadam aktualnych kursów na przewóz rzeczy do kategorii C, C+E, ale w razie zapotrzebowania jestem w stanie zrobić kurs).
Posiadam również uprawnienia na wózki widłowe (nie wiem czy są ważne na mieście czy tylko w moim zakładzie pracy). 
W swojej ofercie posiadam również auto osobowe, które był bym w stanie wykorzystywać w celach zarobkowych po określeniu konkretnych warunków współpracy.

Doświadczenie jako kierowca ok 15 lat, w tym kurier na busach, auta ciężarowe ok 3 lata, ciągnik rolniczy, wózki widłowe ok 9 lat. Nie obce są mi drobne naprawy przy pojazdach jak i drobne naprawy w firmie/mieszkaniu.

Interesuje mnie najlepiej praca dodatkowa 4-6 godzin w ciągu dnia ok 2-3 dni w tygodniu w godzinach między 6.30-15 (pracuje na etacie na zmianę nocną i w ciągu dnia posiadam dużo wolnego czasu). Rozważę każda propozycje podjęcia pracy wypożyczalni samochodów-sprzętu budowlanego, pracownik wulkanizacji, dostawca lub też podobne. Nie wykluczam również pracy jako indywidualny kierowca (nie miał bym z tym problemu, podczas zasadniczej służby wojskowej byłem kierowcą kadry dowodzącej jednostki w której odbywałem służbę).

Mieszkam w Gdańsku w dzielnicy Jasień i nie chciał bym dojeżdżać dalej niż maks 10-15 km. 

Z mojej strony jest to oferta pracy dodatkowej/dorywczej, tak więc jeśli potrzebujesz pracownika dyspozycyjnego ok 3 dni w tygodniu to zapraszam do kontaktu. Myślę, że pracownik na telefon, który jest dyspozycyjny w ciągu dnia by załatwić sprawy Waszej firmy kiedy tego potrzebujecie jest dużo więcej wart niż minimalne stawki rynkowe. Tak więc proszę tylko poważne oferty za poważne stawki.
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65484745

Aktualizacja: 09.02.2024

Zgłoś

avatar

Maciej

Wybrane branże:

Branża / kategoria
Zarządzanie flotą,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Kierowcy
501784... Wyświetl numer
m...@inter... Wyświetl e-mail
Adres
Gdańsk
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij
Zadzwoń SMS
Wróć do góry