Specjalista ds. Zakupu Pojazdów Test Driver Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista

Znasz się na samochodach, wiesz jak na co zwrócić uwagę przy zakupie auta?
Nie boisz się komunikacji z klientem, ta praca czeka na Ciebie!

Opis stanowiska:
  • Wstępna ocena stanu technicznego samochodu przed zakupem.
  • Wycena samochodu używanego zgodnie z polityką firmy.
  • Przedstawienie oferty odkupu samochodu osobom indywidualnym.
  • Negocjowanie ceny odkupu.
  • Wprowadzenie danych do wewnętrznego systemu.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach przejrzystego systemu (podstawa + premia).
  • Umowę o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin (w sob. oraz niedziele handlowe), w miesiącu tylko 14/15 dni pracujących.
  • Szkolenia wewnętrzne podnoszące kompetencje zawodowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Rabat przy zakupie samochodu.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport.
  • Szkolenie wdrożeniowe w pierwszym okresie pracy, które odbywa się w naszym salonie w Piasecznie k. Warszawy
Nasze wymagania:
  • Podstawowej wiedzy z zakresu budowy samochodu.
  • Wiedzę i doświadczenie w negocjacjach.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.
Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Miejsce pracy:
Gdańsk, Gdynia
Miejsce pracy: Gdańsk, Al. Grunwaldzka 256, lub Gdynia Hutnicza 8

Aktualizacja: 16.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

HR AAA AUTO

Wybrane branże:

d...@aaaau... Wyświetl e-mail
Adres
Gdańsk
al. Grunwaldzka 256