Szukam specjalisty ds. Pożyczek prywatnych

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)

65 535

Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Zdalna
Praca za granicą
Tak
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Specjalista ds. Pozyskiwania Pożyczek prywatnych**

**Lokalizacja:** [trójmiasto]

**Rodzaj pracy:** Elastyczny, w własnym zakresie

**Opis stanowiska:**
Poszukujemy energicznego i zorientowanego na wyniki Specjalisty ds. Pozyskiwania Pożyczek. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie i negocjowanie pożyczek od osób prywatnych. Idealny kandydat powinien posiadać doskonałe umiejętności komunikacyjne, być dobrze zorganizowany i mieć doświadczenie w negocjacjach finansowych lub podobnych dziedzinach. Jesteśmy otwarci na nawet niższe spektrum umiejętności.

**Zakres obowiązków:**
- Aktywne wyszukiwanie i identyfikowanie potencjalnych pożyczkodawców indywidualnych.
- Negocjowanie warunków pożyczek w sposób korzystny dla firmy.
- Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi i nowymi pożyczkodawcami indiwidualnymi
- Dokładne dokumentowanie i raportowanie postępów.

**Wymagania:**
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
- Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji.
- Dobra znajomość rynku finansowego i produktów kredytowych.

**Oferujemy:**
- Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 10% od każdej sfinalizowanej pożyczki na ręke
- Elastyczne godziny pracy.
- Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w branży finansowej w tym też przyłączenia się do znaczącego projektu

**Aplikacja:**
Nie wymagamy CV lecz wiedzy i umiejętności w praktyce.

Kontakt:
[ukryte]