Zatrudnimy lekarza urologa

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Centrum Medyczne Medi Medic poszukuje Lekarza Urologa

Opis Stanowiska: Centrum Medyczne Medi Medic serdecznie zaprasza do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko Lekarza Urologa. Mile widziane  doświadczenie w wykonywaniu badań ultrasonograficznych. Oferujemy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, umożliwiający kompleksową opiekę nad pacjentami.
W naszym Centrum Medycznym wykonujemy cystoskopie- mile widziane umiejętności zabiegowe.

Obowiązki:
  • Diagnozowanie schorzeń pacjentów
  • Przeprowadzanie badań ultrasonograficznych
  • Opracowywanie planów leczenia i udzielanie porad pacjentom
  • Wykonywanie cystoskopii
  • Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołu medycznego

Wymagania:
  • Uprawnienia do praktyki lekarskiej
  • Doświadczenie w wykonywaniu badań ultrasonograficznych
  • Umiejętność interpretacji wyników badań diagnostycznych
  • Komunikatywność i zaangażowanie w pracę z pacjentami

Oferujemy:
  • 60% od każdego pacjenta
  • Elastyczny grafik pracy
  • Nowoczesne wyposażenie gabinetu diagnostycznego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy

Aktualizacja: 24.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Olga Bonna

Wybrane branże:

Branża / kategoria
Medycyna
o...@medim... Wyświetl e-mail
Adres
Kolbudy
Przedszkolna 46