Ogłoszenie nieaktualne

Account Manager

Firmą
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem biznesowym
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość pakietu Microsoft Office i obsługi komputera
  • Kreatywność w działaniu
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwijanie biznesu poprzez pozyskiwanie nowych Klientów oraz sprzedaż usług telekomunikacyjnych dla sektora B2B
  • Budowa i rozwijanie relacji biznesowych z nowymi i obecnymi Klientami
  • Analiza rynku pod kątem potencjału, konkurencji, zagrożeń oraz nowych szans biznesowych
  • Realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych
  • Prowadzenie spotkań biznesowych, opracowywanie i prezentowanie adekwatnych do oczekiwań Klientów ofert oraz negocjacje warunków współpracy
  • Finalizowanie procesów sprzedażowych i koordynacja procesu zawierania umów z klientami
  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne dotyczących prowadzonych działań sprzedażowych i operacyjnych

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie nawet od 5000 zł "na rękę”
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań u lidera usług telekomunikacyjnego w kraju
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą – zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dofinasowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych
  • Przestrzeń na tworzenie programów i wdrażania własnych inicjatyw
  • Samochód służbowy, laptop

Aktualizacja: 14.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl