Ogłoszenie nieaktualne

Agent Nieruchomości

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
2500 - 30000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B,
Franczyza
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży oraz ich obsługa
  • obsługa klientów kupujących
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami i współpracownikami
  • rzetelne przygotowywanie ogłoszeń, w tym umiejętność edytowania opisów i zdjęć, tworzenia rzutów 3D
  • sumienne wykonywanie swoich obowiązków oraz dbanie o najwyższą jakość obsługi
  • wysoka kultura osobista.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży / handlu minimum rok
  • czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • lekkość i naturalność w nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji z klientami
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, mediacyjne, poszukiwania rozwiązań, słuchania i kojarzenia faktów
To oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającym się zespole, w nowo otwartym oddziale
  • miejsce w zgranym zespole z przyjazną atmosferą
  • narzędzia wsparcia sprzedaży tj. laptop, telefon, pełne wyposażenie miejsca pracy
  • dostęp do systemu, baz ofert z rynku pierwotnego i wtórnego, ofert niepublikowanych
  • szkolenia produktowe, pomoc, wsparcie i doradztwo zespołu
  • prosty i uczciwy system wynagrodzenia, sięgający do 70% prowizji, podstawę 2 500 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące
  • brak progów finansowych, targetów sprzedażowych
  • dodatkowe benefity za zrealizowane transakcje
CV prosimy przesyłać na adres: [ukryte] .

Informacje o firmie
MyAgenci Nieruchomości to nowe biuro na mapie Trójmiasta, z pracownikami z 10-letnim stażem, świadczącymi usługi pośrednictwa z najwyższą jakością i starannością.
Pozytywna opinia klientów i ich rekomendacje są dla nas najcenniejsze, bo wiemy, że do nas wrócą i polecą usługi innym. Jeśli chcesz razem z nami dynamicznie rozwijać się, poszerzać umiejętności to zapraszamy do naszego zespołu.