Agent celny ze znajomością jęz. angielskiego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Agencje celne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie i sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów celnych,
  • Monitorowanie przebiegu odpraw celnych,
  • Przygotowywanie raportów dla klientów,
  • Kontakt osobisty i korespondencyjny z urzędem celnym oraz klientami,
  • Współpraca z urzędami celnymi i służbami kontrolnymi,
  • uczestniczenie w rewizjach celnych,
  • realizacja zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych , w tym uproszczonych,
Nasze wymagania:
  • znać prawo celne Polski,
  • być w stanie sklasyfikować towary według kodu celnego,
  • mieć doświadczenie pracy z systemami celnymi i programami celnymi od co najmniej 5 lat,
  • wiedzieć o wszystkich etapach związanych z importowaniem i eksportowaniem,
  • mieć dokładność i szybkość wprowadzania danych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i wyższym
  • wykształcenie średnie lub wyższe.
  • posiadać licencję pośrednika celnego / wpis na listę agentów celnych
  • znajomość obsługi programu WINSAD i pakietu OFFICE
To oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • wieloletnia współpraca.
Informacje o firmie
Agencja Celna Enigma to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży logistycznej. Firma została założona w 1997 roku i od tamtej pory zdobyła uznanie na rynku jako solidny i profesjonalny partner biznesowy. Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie celno-logistycznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości usług, firma zdobyła zaufanie wielu klientów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Agencja Celna Enigma oferuje szeroki zakres usług związanych z odprawami celno-skarbowymi, w tym m.in. odprawy eksportowe, importowe oraz tranzytowe. Dodatkowo, firma zajmuje się również doradztwem w zakresie prawa celno-skarbowego, co pozwala klientom na uniknięcie błędów i nieprawidłowości w prowadzonej działalności.

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, Agencja Celna Enigma stanowi niezawodnego partnera dla firm, które chcą skutecznie zarządzać swoim łańcuchem dostaw oraz zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku.

Aktualizacja: 01.06.2023