Ogłoszenie nieaktualne

Agent ds. Nieruchomości

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3000 - 50000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Agent ds. Nieruchomości - zawód z potencjałem!
Poszukujemy agentów ds. nieruchomości do naszego biura zlokalizowanego w Gdańsku Wrzeszcz - GARNIZON!

Baltic Hus Nieruchomości W związku z dynamicznym rozwojem rozpoczynamy rekrutację na stanowiska:

- Agent nieruchomości / konsultant ds. nieruchomości

DOŁĄCZ DO NAS! - nie oczekujemy DOŚWIADCZENIA, jednak pamiętaj, że praca w NIERUCHOMOŚCIACH to przede wszystkim: zaangażowanie, chęci, działanie, wytrwałość i cierpliwość!

MASZ SZANSE DOŁĄCZYĆ DO ZESPOŁU JEŚLI:
  • szukasz dynamicznej pracy pozwalającej na ciągły kontakt z ludźmi,
  • cenisz sobie wyzwania oraz interesujesz się rozwojem osobistym,
  • jesteś ambitny oraz głodny sukcesu,
  • posiadasz wysoko rozwiniętą inteligencję emocjonalną,
  • doceniasz przyjazną, przyjacielską atmosferę w pracy, gdzie stawiamy na współpracę między członkami zespołów,
  • chcesz od życia czegoś więcej. Chcą zarabiać więcej niż 5 tysięcy złotych miesięcznie,
  • masz chęć poznać rynek nieruchomości, jego specyfikę, kto wie, może nawet zdobyć nowy zawód na całe życie,
  • chcesz sam decydować o swoim dniu pracy (nie mamy sztywnych godzin pracy),
NIE APLIKUJ JEŚLI:
  • nie lubisz kontaktu z ludźmi,
  • by móc efektywnie pracować potrzebujesz ciągłej kontroli,
  • ciężka praca jest Tobie obca
  • chcesz mieć stałą pensje i nie masz motywacji do pracy
Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż, pozyskiwanie ofert na wynajem
  • Analiza rynku pod kątem inwestycyjnym nieruchomości
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientem
  • Przygotowywanie ofert i prezentacje nieruchomości
  • Organizacja pracy własnej
  • współpraca z deweloperami, notariuszami, doradcami kredytowymi,
  • uczestnictwo w procesie planowania i rozwoju firmy,
  •  dbanie o wizerunek firmy, kierowanie się filozofią HYGGE
Co możemy zaproponować:
  • Umowę zlecenie z gwarantowaną podstawą/umowę b2b
  • Bardzo wysoki potencjał sprzedażowy i możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów, w tym też budowanie dochodu pasywnego.
  • Jesteśmy otwarci na pomysły, innowacje i wspieramy w tym naszych partnerów biznesowych.
  • Stawiamy na uczciwość, zaangażowanie i determinację. Zapewniamy szkolenia w zakresie obrotu nieruchomościami.
  • Naszą misją jest stworzenie takich warunków i atmosfery, by ludzie którzy z nami pracują mogli w pełni wykorzystywać swój potencjał.

Masz przekonanie, że dasz radę?

Wyślij dzisiaj swoje CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną podczas której poznasz zasady współpracy zanim wspólnie podejmiemy decyzję.

Aktualizacja: 17.08.2023