Ogłoszenie nieaktualne

Agent nieruchomości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Poziom stanowiska
Specjalista

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • budowanie długoterminowych, dobrych relacji z klientami
  • przygotowanie ofert i prezentacja nieruchomości
Nasze wymagania:
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy i energia w działaniu
  • determinacja, konsekwencja w działaniu
  • komunikatywność
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Jeśli interesuje Cię rynek nieruchomości, ciągle nowe wyzwania i kontakt z klientem ta praca jest właśnie dla Ciebie! Szukamy agentów na terenie całej Polski. Jeżeli jesteś osobą:

  • komunikatywną z wysoką kulturą osobistą,
  • nastawioną na sukces
  • gotową do podejmowania wyzwań,
Twoimi cechami osobowości są:
  • AMBICJA
  • KREATYWNOŚĆ
  • ZAANGAŻOWANIE
to w takim razie jesteś kandydatem idealnym
Jeżeli jesteś doświadczonym pośrednikiem - znajdziesz u nas doskonałe miejsce do rozwoju
  • Jeżeli chcesz zacząć swoją drogę zawodową z nieruchomościami - to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw

To oferujemy:

  • możliwość wysokich lub bardzo wysokich zarobków opartych o system prowizyjny
  • skuteczny marketing wspierający sprzedaż
  • efektywne narzędzia sprzedażowe
  • szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe
  • kompleksowe wdrożenie od podstaw
  • przyjazną, rodzinną atmosferę
  • pracę z profesjonalistami i ekspertami z branży finansowej nieruchomościowej.
Benefity:
  • elastyczne godziny pracy możliwość pracy zdalnej/ homeoffice
  • okolicznościowe spotkania firmowe
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa/herbata

Aktualizacja: 18.10.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl