Analityk / Konsultant międzynarodowych rynków handlowych i transportowych

Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Oczekujemy od Ciebie:

  • bycia absolwentem/ką lub studentem/ką 4-5 roku studiów magisterskich na kierunkach: ekonomia, zarządzanie, stosunki międzynarodowe lub pokrewne;
  • ogólnej znajomości rynków międzynarodowych, zagadnień polityki handlowej i transportowej, polityki europejskiej;
  • zdolności analitycznych, umiejętności w zakresie wyszukiwania i analizowania informacji, umiejętności rozwiązywania problemów, jasnego formułowania wniosków i argumentacji, łatwości pisania i redagowania tekstów (tzw. lekkie pióro);
  • podstawowej wiedzy o funkcjonowaniu instytucji UE;
  • komunikatywności, zdolności pracy w grupie i zdolności interpersonalnych, samodzielności, zdolności szybkiego wykonywania powierzonych zadań;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Zadania

, które będziemy Ci powierzać to:
  • udział w projektach konsultingowych realizowanych przez firmę;
  • wyszukiwanie informacji, przetwarzanie danych z ogólnodostępnych źródeł (Eurostat, GUS, etc.);
  • przygotowywanie raportów, analiz, zestawień danych z zakresu handlu, transportu, portów, żeglugi, etc.;
  • analiza polityk i regulacji UE i ich wpływu na funkcjonowanie sektorów transportu i energetyki;
  • przygotowywanie i redagowanie tekstów analitycznych;
  • analiza dokumentów dotyczących programów UE w zakresie finansowanie projektów inwestycyjnych;
  • udział w przygotowaniu aplikacji do programów UE.

Co otrzymasz od nas?

  • dzięki realizacji bardzo zróżnicowanych zadań i projektów zdobędziesz doświadczenie i wiedzę z branży usług doradczych, realizacji projektów konsultingowych, poznasz metody analityczne z zakresu funkcjonowania rynków międzynarodowych, polityki europejskiej, współpracy międzynarodowej;
  • będziesz pracować w młodym dynamicznym zespole oraz zdobędziesz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, możliwość kontynuacji edukacji i szkoleń;
  • oferujemy różne formy zatrudnienia, pracę w formie hybrydowej, jesteśmy otwarci na osoby chcące dzielić pracę zawodową z innymi zajęciami, np. z wychowaniem dzieci, pracą na uczelni, swoimi pasjami, etc.

Aktualizacja: 08.11.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl