Architekt - Doradca Klienta

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Komandor Pomorze S.A. jest częścią ogólnopolskiej sieci Salonów i Hurtowni Komandor – jednej z największych firm na rynku meblarskim w Polsce.

Meble nie mają dla nas żadnych tajemnic. Do pracy inspirują nas ludzie i to dla nich działamy od 30 lat na rynku! Chyba idzie nam całkiem nieźle - jako firma mamy na swoim koncie ponad milion zadowolonych Klientów!

Do nowo powstałego Salony w Rumii poszukujemy:

Twój zakres obowiązków:
  • Bezpośredni kontakt z klientami, analiza ich potrzeb.
  • Stylizowanie oraz projektowanie mebli zgodnie z najnowszymi trendami.
  • Wspieranie i doradzanie klientom w doborze produktów.
  • Tworzenie ofert dla klienta indywidualnego, ale także biznesowego.
  • Pomiar w domu Klienta / inwentaryzacja pomieszczenia.
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i wdrożenie zamówienia do zakładu produkcyjnego.

Nasze wymagania
  • Jesteś pełen pasji, pozytywnej energii, zainteresowany aktualnymi trendami w urządzaniu wnętrz.
  • Kochasz pracę z ludźmi i poszukujesz ciekawych rozwiązań w aranżacji wnętrz.
  • Znasz minimum jeden z programów branżowych: AutoCAD, SketchUp oraz minimum jeden z programów graficznych: Photoshop, Corel.
  • Posiadasz wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania mebli kuchennych
  • Posiadasz merytoryczne przygotowanie w zakresie projektowania wnętrz.
  • Możesz pochwalić się swoimi realizacjami projektowymi.
  • Posługujesz się językiem angielskim przynajmniej w stopniu komunikatywnym.
To oferujemy
  • Pewną pracę w stabilnej firmie - 90% naszych pracowników posiada staż pracy powyżej 10 lat
  • Jasny i bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Szkolenia z produktów, projektowania oraz technik sprzedaży
  • Dostęp do największej w Polsce bazy wiedzy na temat mebli oraz technik sprzedaży w branży meblowej
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres:  [ukryte]

Aktualizacja: 25.04.2023