Ogłoszenie nieaktualne

Architekt

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak

Ako Architekci to biuro architektoniczne z ponad 30-letnią tradycją, które łączy bogate doświadczenie ze świeżością pomysłów i innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki czemu tworzy projekty zapadające w pamięć. U nas nowoczesność przeplata się z dobrą atmosferą, błyskotliwością i zaangażowaniem pracowników, satysfakcją z projektowania ciekawych obiektów i ich wnętrz.

Oferujemy
  • pracę przy dużych, ambitnych projektach z zakresu architektury mieszkaniowej i hotelowej, stawiających wyzwania i dających możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • szkolenia z projektowania z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania BIM oraz możliwość nauki od doświadczonych specjalistów,
  • dobrą atmosferę, zgrany zespół oraz współpracę z szerokim gronem profesjonalistów z różnych dziedzin,
  • stabilność zatrudnienia  i atrakcyjne warunki pracy z wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia i umiejętności, z określonymi widełkami płacowymi,
  • kulturę organizacji, w której wspólnie świętujemy sukcesy,
  • wyposażone oraz dogodnie zlokalizowane biuro w pobliżu dworca PKP Gdańsk Główny.

Nasze wymagania
  • dobra znajomość programu Revit (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad,
  • znajomość pakietu Adobe,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w biurze architektonicznym,
  • samodzielność w wykonywaniu swoich zadań i bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość prawa budowlanego i warunków technicznych,
  • komunikatywność.
Nie spełniasz naszych oczekiwań? Nie zniechęcaj się i wyślij swoje portfolio - szukamy przede wszystkim ludzi z pasją do architektury!

Twój zakres zadań
  • wykonywanie projektów architektonicznych budowlanych i wykonawczych,
  • uczestnictwo w spotkaniach zespołowych oraz z inwestorami i podwykonawcami w ramach realizowanych projektów.

CV z portfolio wraz z informacją o możliwym terminie rozpoczęcia współpracy prosimy przesyłać na adres: [ukryte]

Aktualizacja: 09.01.2024