Ogłoszenie nieaktualne

Architekt wnętrz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak

Ako Architekci to biuro architektoniczne z ponad 30-letnią tradycją, które łączy bogate doświadczenie ze świeżością pomysłów i innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki czemu tworzy projekty zapadające w pamięć. U nas nowoczesność przeplata się z dobrą atmosferą, błyskotliwością i zaangażowaniem pracowników, satysfakcją z projektowania ciekawych obiektów i ich wnętrz.

Oferujemy
  • pracę przy dużych, ambitnych projektach z zakresu mieszkaniowej i hotelowej architektury wnętrz, stawiających wyzwania i dających możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • szkolenia z projektowania z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania BIM oraz możliwość nauki od doświadczonych specjalistów,
  • dobrą atmosferę, zgrany zespół oraz współpracę z szerokim gronem profesjonalistów z różnych dziedzin,
  • stabilność zatrudnienia  i atrakcyjne warunki pracy z wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia i umiejętności z określonymi widełkami płacowymi.

Nasze wymagania
  • absolwent wydziału architektury,
  • podstawowa znajomość programów AutoCad, Photoshop,
  • dobra znajomość Revit,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz - udokumentowane portfolio,
  • doświadczenie w kontakcie z klientem oraz umiejętność budowania relacji z klientami,
  • doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych będzie dużym atutem.
Nie spełniasz naszych oczekiwań? Nie zniechęcaj się i wyślij swoje portfolio - szukamy przede wszystkim ludzi z pasją do projektowania wnętrz!

Twój zakres zadań
  • przygotowanie koncepcji projektowanych wnętrz. Opracowywanie projektów od strony plastyczno-przestrzennej, tworzenie wizualizacji, moodboard, materialboard,
  • opracowywanie założeń do projektów - rozwiązań materiałowych, kolorystyki, mebli, oświetlenia wnętrza, akustyki, urządzeń sanitarnych, urządzeń i dostępu do mediów, wentylacji, zabezpieczenia ppoż., itp.
  • analiza rozwiązań oraz implementacja do projektu,
  • tworzenie dokumentacji wykonawczej – układów funkcjonalnych, elektryki, kładów itp. oraz detali w tym stolarek meblarskich,
  • udział w prowadzeniu analizy stanu istniejącego - inwentaryzacja wnętrz i wyposażenia obiektów, uwarunkowań wewnętrznych i zewnętrznych, analiza dokumentacji dostarczonej przez klienta,
  • udział w spotkaniach roboczych zespołu projektowego związanych z bieżącym projektowaniem wnętrz,
  • współpraca zespołowa oraz wspieranie prac zespołu.

CV z portfolio wraz z informacją o możliwym terminie rozpoczęcia współpracy prosimy przesyłać na adres:  [ukryte]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 09.01.2024