Ogłoszenie nieaktualne

Asystent Agenta Celnego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Agencje celne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie,
- Odpowiedzialność za powierzone zadania,
- Wysoka kultura osobista,
- Dobra znajomość pakietu MS Office lub Open Office oraz urządzeń biurowych,
- Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu;
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, dokładność;
- Prawo Jazdy kat. B.
Obowiązki:
- Pomoc w pracy agentów celnych,
- Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji do zgłoszeń celnych,
- Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji do zgłoszeń INTRASTAT,
- Współpraca z klientami, przewoźnikami, Urzędem Celno-Skarbowym,
- Tworzenie dokumentów celnych i przewozowych: EUR 1, ATR, CMR, TIR, świadectw pochodzenia,
- Uczestniczenie w rewizjach i kontrolach, itp.
Oferujemy:
- Pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji,
- Możliwość przyuczenia do zawodu agenta celnego,
- Umowę o pracę,
- Ubezpieczenie grupowe,
- Szkolenie
opis dodatkowy:
CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres [ukryte]
W temacie maila proszę wpisać "ASYSTENT AGENT CELNY".

Aktualizacja: 10.10.2023