Asystent / Asystentka Agenta Celnego

Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Mile widziany ukończony kurs agenta celnego,
  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów,
  • Systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu zachowując wysokie standardy jakości,
  • Mile widziana znajomość angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska

  • Prace administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów,
  • Przyjmowanie, sprawdzanie upoważnień klientów i ich uaktualnianie,
  • Kontakt ze służbami celnymi, granicznymi,
  • Przekazywanie wszystkich niezbędnych danych do wystawienia faktury dla klienta,
  • Kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Otwarty zespół współpracowników.

Aktualizacja: 22.03.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl