Asystent / Asystentka Działu Kadr i Płac - Gdańsk - 3700 PLN netto

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5300 - 5300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • wsparcie działu w bieżących pracach związanych z obsługą kadrowo-płacową
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • monitorowanie terminów ważności orzeczeń lekarskich i szkoleń BHP
  • wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
  • prowadzenie akt osobowych: weryfikacja, aktualizacja, archiwizacja
  • kontakt z pracownikami w bieżących sprawach
Nasze wymagania
  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)
  • chęć rozwijania wiedzy oraz umiejętności w obszarze kadrowo-płacowym
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność oraz terminowość wykonywania powierzonych obowiązków
  • umiejętność logicznego myślenia i liczenia
  • znajomość języka angielskiego
Mile widziane
  • znajomość programu Płatnik
Oferujemy
  • zatrudnienie na umowie o pracę lub B2B
  • przyjazną atmosferę pracy
  • służbowy sprzęt elektroniczny
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Informacje o firmie
Witaj w Jobmate – firmie, która od 2015 roku działa na rzecz nowoczesnych rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza historia opiera się na misji jednoczenia ludzi i firm w sposób zgodny z ich wartościami, aby codzienna praca niosła ze sobą sens oraz otwierała drzwi do rozwoju.
Skupiamy się na pełnej współpracy i zaangażowaniu na każdym etapie rekrutacji, wierząc, że wspólnymi wysiłkami można osiągnąć więcej.  Naszym celem jest poszukiwanie projektów, które przynoszą stabilność oraz promują rozwój zarówno pracowników, jak i naszych klientów.
W Jobmate przywiązujemy ogromną wagę do trafnego dopasowania kompetencji i celów. Naszym zaangażowaniem jest znalezienie tych odpowiednich, którzy pasują do unikalnych potrzeb różnych firm. Dbamy o sprawne przejście przez proces rekrutacji, oferując wsparcie na każdym etapie.
Jobmate – razem tworzymy przestrzeń do osiągania wyjątkowych celów.

Aktualizacja: 08.08.2023