Asystent/ Asystentka Przedstawiciela handlowego

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4600 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Miejsce pracy: Gdynia
Branża: Elektroniczne systemy zabezpieczeń i ochrona

Z nami:
  • Nauczysz się nowego zawodu
  • Zdobędziesz doświadczenie
  • Zapewnisz sobie stabilizację zawodową
  • Będziesz uczestniczył w budowaniu silnej marki
Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie
  • Aktywne wsparcie Przedstawiciela Handlowego przy realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług firmy,
  • Podnoszenie kwalifikacji i kompetencji zawodowych mających na celu przygotowanie do pełnienia samodzielnej funkcji Przedstawiciela Handlowego
Oczekujemy:
  • Pozytywnego podejścia do pracy,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Zaangażowania i uczestnictwa w prowadzonych szkoleniach,
  • Własnego samochodu (zwrot kosztów utrzymania oraz paliwa),
  • Niekaralności,
  • Nie oczekujemy doświadczenia, mile widziane osoby podejmujące pracę po raz pierwszy
Oferujemy:
  • Podstawowe wyposażenie biurowe (komputer, telefon, wizytówki , materiały reklamowe)
  • Pewna praca
  • Umowa o pracę po okresie próbnym ( 3 miesiące)
  • Gwarantujemy jasne kryteria wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia),
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Sprawdzone schematy wdrożenia nowych pracowników, przez cały okres zatrudnienia wsparcie kierownika handlowego,
  • Ciekawą, dynamiczną pracę, dostęp do nowych technologii i rozwiązań,

Aktualizacja: 14.09.2023