Asystent Działu Administracji

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Firma QSAR Lab poszukuje Asystenta Działu Administracyjnego.
Twój zakres obowiązków
  • wsparcie Zarządu Spółki (w tym: organizacja kalendarza, spotkań Zarządu i wspólników Spółki, protokołowanie spotkań zespołu)
  • sprawy administracyjne Spółki (w tym: nadzór nad zawieraniem i realizacją umów z dostawcami, współpraca z kancelarią prawną, zgłoszenia do KRS)
  • obsługa biura (w tym: zaopatrzenie, serwis, kontakt z obsługą sprzątającą, służbami technicznymi)
  • sprawy finansowo-księgowe Spółki (obieg dokumentów i przekazanie do zewnętrznego biura)
  • sprawy kadrowe Spółki (obieg dokumentów przygotowanych przez zewnętrzne biuro)
  • sprawozdawczość formalna (w tym: GUZ, US, Pomoc Publiczna itp.)
  • logistyka podróży krajowych i zagranicznych
  • obsługa formalna programów stażowych, praktyk studenckich oraz doktoratów wdrożeniowych
  • inne zadania administracyjne zlecone przez przełożonego
Nasze wymagania
  • student/absolwent studiów licencjackich lub magisterskich;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego potwierdzona certyfikatami i zaświadczeniami;
  • wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • terminowość i skrupulatność w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • umiejętność pracy z komputerem (MS Word, MS Excel);
  • otwartość, pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy i współpracowników;
  • samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie na kierunkach: chemia, biologia, biotechnologia, biznes chemiczny, bioinformatyka lub na kierunkach pokrewnych.
Oferujemy
  • Staż płatny (wymiar godzin: pół etatu) w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie;
  • atrakcyjną lokalizację biura w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, który jest dobrze skomunikowany z całym Trójmiastem;
  • owocowe poniedziałki.
Informacje o firmie
QSAR Lab to spółka z sektora B+R, która od początku swej działalności skutecznie przenosi chemię z tradycyjnych laboratoriów do przestrzeni wirtualnej. Głównym obszarem usługowym spółki jest ocena bezpieczeństwa oraz przewidywanie właściwości substancji chemicznych i nanomateriałów. QSAR Lab to specjaliści z zakresu komputerowego projektowania nowych, bezpiecznych substancji chemicznych, nanotechnologii, nanotoksykologii i statystyki chemicznej oraz chemometrii.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez QSAR Lab Sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.