Asystent Kierownika Budowy

Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Asystent

Zakres obowiązków:

  • Bieżący nadzór nad dokumentacją projektową i kontraktową,
  • Kontrola jakości i postępu pracy oraz rozliczeń wykonawców
  • Współtworzenie i bieżąca kontrola harmonogramu robót i jego aktualizacja
  • Koordynacja robót branży elektrycznej pod nadzorem kierownika budowy,
  • Przygotowanie raportów, protokołów odbioru robót, dokumentacji fotograficznej
  • Wsparcie kierownika budowy.
Wymagania:
  • Znajomość procesu budowlanego,
  • Dobra znajomość MS Excel i MS Project lub pokrewnych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie.
  • Wykształcenie kierunkowe – elektryczne,
Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Studenci budownictwa (lub pokrewnych kierunków).

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od posiadanych kompetencji)
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Udział w nowoczesnych i ambitnych projektach
  • Rozwój zawodowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rodzaj umowy i warunki do uzgodnienia

Aktualizacja: 19.08.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl