Asystent Projektanta branży konstrukcyjnej (Inżynier projektu)

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z rozwojem naszej firmy i tworzeniem nowych miejsc pracy poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk, budynek BCB (przy lotnisku) lub praca zdalna

Zakres obowiązków:
  • Współpraca na wielobranżowym, współdzielonym modelu BIM
  • Koordynacja międzybranżowa
  • Sporządzanie dokumentacji i przygotowywanie rysunków na wszystkich etapach projektowania i rodzajów projektów
  • Nauka i prowadzenie obliczeń statycznych pod nadzorem Projektanta
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub student ostatniego roku na kierunku Budownictwo - preferowana praca stała na cały etat
  • Bardzo dobra znajomość zasad mechaniki budowli i wytrzymałości materiałów
  • Wiedza w zakresie projektowania konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • Jesteśmy firmą nastawioną na pracę zespołową. Każdy z nas tworzy i dostarcza swoją część projektu w której się specjalizuje. Jako efekt powstaje wspólny wielobranżowy projekt, który po wybudowaniu będzie użytkowany przez dziesięciolecia, stąd bardzo ważna jest dla nas szczerość i otwartość. Umiejętność współpracy i odnajdowania kompromisów w celu stworzenia jak najlepszego produktu jako całości
  • Zaangażowanie w rozwój – swój i zespołu. Chęć wprowadzania innowacji. Wierzymy że stały rozwój jest niezbędny w życiu zawodowym Inżyniera
Dodatkowym atutem będą:
  • Znajomość programów obliczeniowych
  • Znajomość programów do modelowania konstrukcji (np. Revit, Advance Steel)
  • Znajomość i umiejętność rozwiązywania problemów w analizach nieliniowych oraz dynamice budowli
To oferujemy:
  • Wewnętrzne szkolenia – zarówno techniczne jak i osobiste
  • Pracę w ustrukturyzowanych zespołach projektowych
  • Dzielimy się wiedzą co zapewnia stałą możliwość rozwoju i awansu w miarę zdobywania doświadczenia
  • Specjalizujemy się m.in. we współpracy z Generalnymi Wykonawcami w zadaniach typu „zaprojektuj i wybuduj” co zapewnia, że nasze projekty są na bieżąco realizowane, a rozwiązania opracowywane wspólnie z zespołami realizacyjnymi na budowie. To daje nam dodatkową porcję wiedzy i doświadczenia oraz pewność, że poszukujemy rozwiązań optymalnych zarówno pod względem projektowym jak i logistycznym, ekonomicznym, rozwiązań cechujących się łatwością i szybkością wykonania na budowie
  • Pracę w zespole z doświadczonymi konstruktorami, ale również architektami, instalatorami, technologami
  • Tworzymy zespół, którego celem jest wieloletnia współpraca zatem jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywy pracowników
  • Bardzo cenimy współpracę opartą na uczciwych zasadach oraz szczerej i otwartej komunikacji
Informacje o firmie
Industria STRUCTURE Sp. z o.o. specjalizuje się w opracowywaniu rozwiązań inżynierskich oraz projektowaniu konstrukcji obiektów przemysłowych i rafineryjnych oraz użyteczności publicznej (w tym obiektów służby zdrowia, handlowych, mieszkalnych czy biurowców). Jako grupa Industria jesteśmy wielobranżową pracownią projektową, gdzie bardzo cenimy współpracę zespołową oraz otwartość i szczerość zarówno wobec siebie nawzajem jak i wobec naszych Klientów.

Aktualizacja: 29.04.2024