Asystent Zarządu / Pracownik biurowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: BB2023

Asystent/Asystentka Zarządu
Miejsce pracy: PPNT Gdynia
Od ostatnich kilku lat z powodzeniem rozwijamy i powiększamy nasz zespół zajmujący się międzynarodowym handlem samochodami, w związku  z tym poszukujemy osoby na stanowisko wsparcia Zarządu firmy.
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z zarządem w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • Administrowanie biurem, obsługa korespondencji,
  • Ścisła współpraca z działem księgowości,
  • Wsparcie działu rozliczeń,
  • Sporządzanie pism, raportów i prowadzenie dokumentacji,
  • Dokonywanie zamówień i nadzór nad zamówieniami,
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań, obsługa spotkań i wyjazdów służbowych
  • Nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i dokumentacji pomiędzy poszczególnymi komórkami spółki a zarządem,
  • Współpraca z zewnętrznymi kontrahentami.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenta lub podobnym,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego,
  • Umiejętność liczenia i logicznego myślenia,
  • Znajomość pakietów MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole i dobrej komunikacji,
  • Umiejętność biznesowego podejścia do realizowanych zadań,
  • Dobra organizacja i odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole ambitnych osób,
  • Pracę z zespołem profesjonalistów, pasjonatów motoryzacji,
  • Niekorporacyjną, przyjazną atmosferę pracy,
  • Umowę o pracę lub B2B w zależności od potrzeb,
  • Komfortowy czas wdrożenia,
  • Pracę w godz. 8-16/9-17, od poniedziałku do piątku w klimatyzowanym biurze (PPNT GDYNIA).
Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, dokładną i odpowiedzialną, która w razie potrzeby potrafi pracować pod presją czasu, zapraszamy do naszego zespołu. Zachęcamy do przesyłania CV wraz z listem motywacyjnym, w którym prosimy o zawrzeć odpowiedzi na pytania:
  1. Napisz proszę coś o sobie.
  2. Jakie są wg Ciebie Twoje mocne strony?
  3. Jakie są wg Ciebie Twoje słabe strony?
  4. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś z nami pracować?
  5. Co chciałbyś/chciałabyś robić za 5 lat?
  6. Jaki był zakres obowiązków na poprzednim stanowisku?
  7. Dlaczego chcesz opuścić obecne miejsce pracy?
  8. Jak wyobrażasz sobie pracę w naszej firmie?

  • Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: [ukryte] w tytule wpisując: CV BB2023
Informacje o firmie

Aktualizacja: 02.01.2024