Asystent ds. Obsługi Pacjenta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent

Twoim głównym obowiązkiem będzie bezpośrednia obsługa Pacjentów, czyli:

  • umawianie wizyt, wydawanie recept i dokumentacji medycznej,
  • dbanie o profesjonalną opiekę nad klientem, ​
  • pobieranie płatności za usługi dodatkowe,
  • promowanie i sprzedaż usług Medicover.

Najlepszy kandydat to taki, który: ​

  • poszukuje pracy na cały etat,
  • jest dyspozycyjny do pracy zmianowej 12h,
  • nie boi się używać języka angielskiego - poziom min. B1,
  • chce rozwinąć doświadczenie w obsłudze klienta,
  • jest chętny do nauki nowych rzeczy i pracy w dynamicznym środowisku,
  • jest empatyczny, dobrze zorganizowany i z łatwością nawiązuje kontakty.

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

  • współpraca na cały etat,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • stabilne zatrudnienie i przejrzysta komunikacja,
  • grafik ustalamy na podstawie dyspozycyjności członków zespołu – bez problemu połączysz pracę ze swoimi pasjami bądź innymi zobowiązaniami,
  • praca zmianowa 12h, centrum czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-20:00, w soboty: 8:00-14:00,​
  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób, łączymy osoby z różnym doświadczeniem, bo według nas różnorodność daje siłę zespołowi,
  • premie uzależnione od poziomu realizacji celów,
  • święta są zawsze wolne od pracy – szanujemy Twój wolny czas, ale zapraszamy do zaangażowania się w wewnętrzne akcje well-beingowe,
  • program poleceń wewnętrznych - otrzymuj premie za polecenia znajomych do pracy,​​​​​
  • prywatna opieka medyczna wraz z pakietem sportowym dla Ciebie i Twoich bliskich - całość dla Pracownika finansowana przez Medicover,
  • dodatkowe benefity m.in. usługi i produkty na platformie Medicover Benefits (np. bilety do kina, vouchery na zakupy np. do Empik, Smyk) i wiele więcej,
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń.

Aktualizacja: 15.08.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl