Ogłoszenie nieaktualne

Asystent ds. Sprzedaży

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Obecnie poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja - Gdynia

Pracodawca to Firma Nautiqus – Specjaliści w zakresie spedycji i jednocześnie bardzo dobry pracodawca. Firma, która oferuje rozwojową pracę w super atmosferze i na atrakcyjnych warunkach.

Główne obowiązki:
  • Prowadzenie akcji informacyjnych skierowanych do klientów
  • Prospecting biznesowy - wyszukiwanie leadów sprzedażowych / wyszukiwanie potencjalnych klientów
  • Bezpośredni kontakt z firmami
  • Przygotowywanie ofert ogólnych
  • Wsparcie działu w zakresie prowadzonych działań handlowych i marketingowych
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość i pozytywne nastawienie na ludzi
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • Umiejętność prowadzenia rozmowy telefonicznej
  • Rzetelność i zaangażowanie
  • Kreatywność
  • Zainteresowanie obszarem TSL i znajomość języka francuskiego będą dodatkowym atutem
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 5-5,5 tys. brutto
  • Pakiet benefitów
  • Możliwości rozwoju (wiele pracujących u nas osób zaczynało na stanowiskach asystenckich, a obecnie pracują na pozycji seniorów)
Informacje o firmie
W Human Focus wspomagamy firmy w budowaniu efektywnych zespołów, realizując rekrutację kluczowych pracowników. Budujemy trwałe zawodowe relacje zarówno z pracodawcami jak i kandydatami. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7910.

Aktualizacja: 09.05.2023