Ogłoszenie nieaktualne

Asystent nauczyciela

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Opis stanowiska pracy:
- asystowanie dzieciom z autyzmem w trakcie grupowych zajęć terapeutycznych
- pomoc nauczycielowi w organizacji zajęć
- przygotowywanie pomocy do zajęć
- udział w zebraniach zespołu
- zapoznawanie się z aktualnymi programami terapeutycznymi dzieci oraz programem zajęć
  grupowych

Oferujemy:
- udział w ciekawym przedsięwzięciu nakierowanym na pomoc dzieciom z autyzmem
- przyjazną atmosferę pracy
- wsparcie merytoryczne i praktyczne w pracy z dziećmi z autyzmem
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu
- prywatną opiekę medyczną
- karta multisport

Wymagania:
- studenci i absolwenci studiów wyższych z zakresu pedagogiki lub psychologii
- nawiązywania kontaktów z dziećmi i czerpanie przyjemności z pracy z dziećmi
- dyspozycyjność
- punktualność, odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność