Asystent spedytora

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: GDY/ASYSTENT/01

Opis stanowiska pracy.

Obowiązki:
- organizowanie międzynarodowych przewozów drogowych,
- współpraca z zagranicznymi oddziałami NTG Road,
- utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami,
- dbanie o dobre relacje z podwykonawcami,
- administracyjno-biurowa obsługa zleceń transportowych, a w szczególności rejestrowanie zleceń w systemie, generowanie dokumentów transportowych, wystawianie i akceptowanie faktur;

Wymagania:
- dobra (praktyczna) znajomość języka angielskiego,
- umiejętność sprawnego posługiwania się pakietem MS Office,
- dobra organizacja pracy oraz przystosowanie do pracy w zespole,
- łatwość nawiązywania kontaktów;

Dodatkowe atuty:
- doświadczenie w spedycji międzynarodowej lub praktyki w branży,
- znajomość pracy biurowej oraz pracy z dokumentami,
- wykształcenie związane z transportem i logistyką,
- znajomość rynku TSL;

Oferujemy:
- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
- prace w młodym i ambitnym zespole,
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
- możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
- pakiety medyczne i sportowe;

Informacje o firmie
NTG Road Sp. z o.o. jest skandynawską firmą transportowo–logistyczną działającą w Polsce od roku 2012 (wcześniej pod nazwą Polar Logistics Poland). Od stycznia 2017 nasza firma należy do Nordic Transport Group A/S, która zrzesza kilkadziesiąt firm z branży TSL w całej Europie, a w szczególności w krajach skandynawskich. NTG jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z branży transportowej w Europie. Przynależność i wzajemna współpraca w ramach grupy daje możliwość przedstawienia najlepszych rozwiązań transportowych klientowi w obszarze Europy, Skandynawii i krajów bałtyckich.
NTG Road specjalizuje się w transportach ładunków drobnicowych, częściowych oraz cało-pojazdowych pomiędzy Polską i Skandynawią, krajami bałtyckimi, Wielką Brytanią i Turcją. Posiadamy cztery biura Spedycji Drogowej w Markach k. Warszawy, Katowicach, Gdyni oraz Goleniowie. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 80 osób. Jakość naszych usług potwierdza Certyfikat ISO 9001:2015.

Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., Nr 133 poz.883

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Kamil Popiołek

p...@ntgpo... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Grabówek
Hutnicza 3