Ogłoszenie nieaktualne

Asystent sprzedaży

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4240
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Rekrutacja online
Tak

Poszukujemy Asystenta lub Asystentki do pracy z nami na co dzień w sklepie w Gdyni

Jak się u nas pracuje?
Sailovnie tworzy młody, zwinny i kameralny zespół męski jak na razie
Przychodzimy do pracy chwilę przed 8 kończymy zazwyczaj o 16 - czyli pracujemy w godzinach pracy sklepu stacjonarnego.
Mamy przytulne biuro połączone ze sklepem i showroom'em zarazem Pracę mamy czasami różnorodną więc dynamika raczej jest zauważalna na co dzień. Zimą też działamy prężnie!
Najwięcej pracujemy z klientami oraz produktami - czy to w formie online czy offline. Jest to dla nas bardzo ważne
Latem pracujemy też przy obsłudze eventów żeglarskich - ale to pewnie już wiecie.
Każdy daje od siebie dużo, tyle ile może by klienci byli zadowoleni, sprzedaż rosła a przy okazji by zdrowie nie podupadło W sensie, szanujemy się i też rozumiemy swoje własne potrzeby
Kogo szukamy i do jakich zadań? Czego oczekujemy?
Kogoś do pomocy w zadaniach:
- sprzedażowych czyli sprzedaż produktów w sklepie i obsługa zamówień online (wszystko pokażemy)
- obsługi klienta, czyli prowadzenie rozmów (najlepiej merytorycznych i profesjonalnych ), doradztwo w zakresie naszych produktów (to z czasem)
- przedewszystkim oczekujemy zaangażowania w pracę i stosunek do niej przyzwoity
- szukamy kogoś kto nie będzie marudził, że musi pracować stacjonarnie w biurze/ sklepie
Jeżeli jesteś z naszego grona - to super! Wiedza branżowa bardzo pomaga - jeśli nie, spokojnie - nauczysz się wszystkiego z czasem
Sailovnia to też miejsce gdzie praktycznie na co dzień mamy kontakt z PRO zawodnikami, Można się dowiedzieć jak wygląda codzienność zawodników oraz z czym się mierzą.
Sailovnia to także kontakt z międzynarodowymi firmami. Jeśli chcesz podciągnąć się z angielskiego czy zobaczyć jak funkcjonuje wielki świat handlu międzynarodowego - to jest naprawdę dobre miejsce.
Przede wszystkim jest MEGA SZEF! Którego nie trzeba się obawiać i zawsze pomoże jak może Wszyscy jesteśmy na Ty i mamy luźne relacje między sobą
Firma naprawdę prężnie się rozwija i widać to np. z perspektywy nawet ostatniego roku. Czekamy na Ciebie!
Wyślij CV na [ukryte] lub zadzwoń i dopytaj się o szczegóły.
#praca #gdynia #sprzedaż

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.