Asystent sprzedaży w nowym salonie Hanzza

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

STANOWISKO:
ASYSTENT SPRZEDAŻY PREMIUM | DORADCA

BRANŻA:
WYPOSAŻENIE WNĘTRZ | PORCELANA + OŚWIETLENIE + DEKORACJE
HANZZA to salony z ekskluzywną ofertą marek porcelanowych. Oferuje światowe marki segmentu premium. Asortymentem sklepu są luksusowe sztućce, zastawy stołowe, oświetlenie oraz artykułu dekoracyjne. To miejsce, w którym znaleźć można światowe marki takie jak: LLADRO, ROBBIE & BERKING, FURSTENBERG, LE JACQUARD FRANCAIS, VILLEROY & BOCH i wiele innych.

OPIS STANOWISKA
  • profesjonalna obsługa klienta premium,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • doradztwo w zakresie doboru artykułów,
  • realizacja założonych celów sprzedaży, przygotowywanie ofert sprzedaży,
  • dbanie o pozytywny wizerunek marki na rynku.
WYMAGANIA:
  • poczucie estetyki i znajomości obowiązujących trendów,
  • samodzielność oraz kreatywność,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych,
  • wysoka kultura osobista, umiejętność zarządzania własnym wizerunkiem,
  • znajomość języka angielskiego,
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i w kreatywnym zespole,
  • współpracę ze znanymi światowymi markami,
  • możliwość rozwoju przez udział w szkoleniach.