Ogłoszenie nieaktualne

Asystent/Asystentka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Prawo,
Windykacja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

MERITUM Kancelaria Radców Prawnych Cybulski, Ejtminowcz, Trojanowski i Partnerzy z siedzibą w Gdyni poszukuje osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki.

Kogo poszukujemy?
- osoby  charakteryzującej się zaangażowaniem, dokładnością oraz sumiennością,
- dyspozycyjnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00,
- z dobrą organizacją pracy,
- wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi i kulturą osobistą,
- studia prawnicze i praktyczna znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie i wysyłka korespondencji,
- dbanie o prawidłowy i terminowy obieg informacji wewnątrz kancelarii,
- współtworzenie i aktualizacja kancelaryjnych baz danych,
- kontakt z klientami oraz instytucjami zewnętrznymi, sądami itp.,
- research prawny i przygotowywanie odpowiedzi na pytania prawne,
- sporządzanie projektów pism procesowych,
- wsparcie prawników przy prowadzonych sprawach,
- codzienne czynności administracyjno-biurowe.

Co oferujemy?
- stabilne zatrudnienie w Kancelarii z ponad 20 letnim doświadczeniem,
- możliwość rozwoju pod kierunkiem doświadczonych specjalistów,
- pracę przy ciekawych projektach/procesach.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres mailowy: [ukryte]

Więcej informacji o Kancelarii pod adresem https://kancelaria-meritum.com/

Prosimy o dodanie klauzuli: Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.