Asystent/Młodszy specjalista ds. logistyki (hiszpański oraz angielski)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Obowiązki:
  • Wparcie w organizaowaniu transportu drogowego na terenie Europy w zakresie produktów mrożonych
  • Zapewnienie właściwej komunikacji związanej z organizacją dostaw do klientów, we współpracy z pozostałymi działami firmy
  • Monitorowanie zleceń transportowych w trakcie ich realizacji, dbanie o jakość
    i terminowość dostaw
  • Zapewnienie najbardziej efektywnego planowania tras transportowych, ładunku i wykorzystania środka transportu
  • Dbałość o właściwą dokumentację związaną z realizacją zamówień
  • Koordynacja przepływu informacji i dokumentów przewozowych
  • Przygotowywanie zestawień i raportów przy wsparciu zespołu
Oczekujemy od Ciebie:
  • Mile widziane doświadczenie/praktyki w dziale logistyki
· Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości języka hiszpańskiego
  • Proaktywności, wysokich kompetencji komunikacyjnych
Klient oferuje:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na podstawie B2B
  • Przyjazną kulturę organizacyjną oraz nowoczesne biuro w Olivia Business Centre
Informacje o firmie
Młodszy specjalista ds. logistyki
Dla naszego Klienta – firmy z branży spożywczej poszukujemy Asystenta ds. logistyki ze znajomością j.hiszpańskiego oraz angielskiego, który dołączy do zespołu zlokalizowanego w Gdańsku.

Aktualizacja: 15.02.2024