Asystent/ka Biura Nieruchomości

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
1790 - 3500
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków:
  • obsługa biura, w tym: dbanie o porządek, nawiązywanie oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami i współpracownikami
  • organizowanie dokumentacji do transakcji, kontrolowanie ich kompletności
  • rzetelne przygotowywanie ofert, w tym: umiejętność edytowania opisów i zdjęć, tworzenia rzutów 3D, obsługa programów (Esti crm, Roomle, Canva, PhotoScape)
  • przeprowadzanie prezentacji nieruchomości
  • aktywne pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży oraz ich obsługa
Nasze wymagania:
  • lekkość i naturalność w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami
  • umiejętności poszukiwania rozwiązań, słuchania i kojarzenia faktów
  • obsługa pakietu Office
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziana znajomość j. angielskiego oraz czynne prawo jazdy kat. B
To oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającym się zespole, w nowo otwartym oddziale
  • miejsce w zgranym zespole z przyjazną atmosferą
  • narzędzia wsparcia sprzedaży tj. laptop, telefon, pełne wyposażenie miejsca pracy
  • szkolenia produktowe, pomoc, wsparcie i doradztwo zespołu
  • dodatkowe benefity za zrealizowane transakcje
CV prosimy przesyłać na adres: [ukryte] .

Informacje o firmie
MyAgenci Nieruchomości to nowe biuro na mapie Trójmiasta, z pracownikami z 10-letnim stażem, świadczącymi usługi pośrednictwa z najwyższą jakością i starannością.
Pozytywna opinia klientów i ich rekomendacje są dla nas najcenniejsze, bo wiemy, że do nas wrócą i polecą usługi innym. Jeśli chcesz razem z nami dynamicznie rozwijać się, poszerzać umiejętności to zapraszamy do naszego zespołu.

Aktualizacja: 18.12.2023