Asystentka Stomatologiczna - Technik RTG

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Chcesz zapewniać najlepszą obsługę Pacjenta? Posiadasz doświadczenie w wykonywaniu zdjęć stomatologicznych? Lubisz pracę w zespole?‍️
Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią tak, w takim razie możesz być Asystentką Stomatologiczną, której szukamy!

Klinika stomatologiczna Projekt Uśmiech poszukuje pracownika na stanowisko ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA. Jeśli jesteś otwartą, ambitną osobą, która chce pracować w fajnej atmosferze, to ta oferta pracy jest dla Ciebie.

Oferujemy:
  • Pracę zmianową od pon-sob
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne i opiekę szpitalną
  • ️Kartę Multisport
  • ️Zniżkę na leczenie stomatologiczne
  • Szkolenie i możliwości rozwoju
  • Sympatyczny i zgrany zespół
  • Pracę w nowoczesnych, wyjątkowych wnętrzach

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem
  • Wykonywanie części zdjęć diagnostycznych podczas pracy
  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce)
  • Sterylizacja narzędzi i materiałów
  • Sprzątanie gabinetu po pracy

Nasze wymagania:
  • Doskonała organizacja pracy
  • Podstawowe umiejętności zawodowe
  • Doświadczenie w wykonywaniu zdjęć stomatologicznych
  • Życzliwość i otwartość
  • Wielozadaniowość i koncentracja w pracy
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, chęć współpracy
  • Komunikatywność

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres. mailowy:  [ukryte] . W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska: ASYSTENTKA STOM., skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.