Asystentka Stomatologiczna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Klinika Dr Sobczak w Gdańsku poszukuje do współpracy Asystentkę Stomatologiczną:
Zadania:
  • Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem,
  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce),
  • Sterylizację narzędzi i materiałów,
Wymagania:
  • dyplom potwierdzający zawód asystentki stomatologicznej,
  • co najmniej pół roku doświadczenia w zawodzie,
  • książeczkę SANEPID,
  • zapał do pracy i zależy Ci na dobrej atmosferze w zespole,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,
  • grafik który pozwoli Ci zaplanować wolny czas,
  • wsparcie pracowników administracyjnych oraz Kierownika Centrum w codziennych zadaniach,
  • system premiowy,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju