Asystent(ka) działu administracji i sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
HR,
Marketing,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: TC/07/2023

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisku: Asystent(ka) działu administracji i sprzedaży.

Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie pracowników w sprawach administracyjnych i sprzedażowych bezpośrednio lub za pośrednictwem maila, czatu, telefonu,
  • Kontakt z potencjalnymi klientami za pośrednictwem telefonu, maila, social media,
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych,
  • Gromadzenie i weryfikowanie danych Klientów wymaganych niezbędnych działowi sprzedaży,
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemów.
Wymagania:
Poszukujemy energicznych osób z dużymi chęciami i zapałem do pracy.

Zależy nam na tym, aby kandydaci byli uporządkowani, lubili pracę systematyczną - czasami powtarzalną, biurową i posługiwali się minimum jednym językiem obcym w stopniu dobrym angielskim i/lub niemieckim i/lub duńskim i/lub norweskim i/lub szwedzkim i/lub niderlandzkim i/lub hiszpańskim.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania - przesłania CV na adres [ukryte] . W tytule wiadomości prosimy o dodanie numeru referencyjnego: TC/07/2023

Prosimy w treści wiadomości o opisanie swojego ostatniego miejsca pracy - jeśli było na czym polegała praca i z czego wynika chęć jej zmiany - dlaczego się zakończyła

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną, interesującą kandydata formę zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + bonusy)
  • benefity po okresie próbnym (multisport, kafeteria, prywatna opieka medyczna)
  • lekcje języków obcych
  • imprezy integracjne
  • śniadania firmowe
  • szkolenia technologiczne (IT / Inżynieria)
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

Dziękujemy.
Talent Complete,
www.talentcomplete.com

Informacje o firmie
Talent Complete to międzynarodowa firma rekrutacyjna specjalizująca się w poszukiwaniu i selekcji wysoko wykwalifikowanych pracowników z obszaru nowoczesnych technologii.

Działamy jako strategiczny partner dla firm, które chcą zbudować silne zespoły i osiągnąć sukces w dziedzinie technologii informacyjnych.

W Talent Complete wiemy, że sukces każdej firmy, w tym naszej zależy od jej pracowników. Dlatego koncentrujemy się na identyfikowaniu, pozyskiwaniu i rekrutowaniu najlepszych kandydatów, którzy nie tylko posiadają niezbędne umiejętności techniczne, ale także pasję, zaangażowanie, innowacyjność i umiejętność pracy w zespole.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Asystent/ka działu administracji i sprzedaży.

Aktualizacja: 28.06.2023