Asystent/ka notariusza - pracownik biurowy

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Kancelaria notarialna w Gdańsku - Wrzeszczu zatrudni:
- studenta III do V roku,
- absolwenta prawa
- aplikanta notarialnego

Zakres obowiązków:
  • sporządzanie projektów aktów notarialnych i innych czynności notarialnych,
  • bieżący kontakt z klientem kancelarii, odbieranie telefonów, e-maili,
  • udzielanie informacji na temat planowanych czynności notarialnych i ich kosztów,
  • weryfikacja poprawności i kompletności dokumentów,
  • obsługa sekretariatu.
Wymagania:
  • dokładność, skrupulatność i samodzielność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania zdobytej wiedzy,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Zgłoszenia proszę przesyłać wraz ze zgodą na administrowanie danymi na adres e-mail:
[ukryte]