Asystentka stomatologiczna

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Klinika stomatologiczna Dual Dental  poszukuje 2 osoby na stanowisko asystentki stomatologicznej. Jeśli jesteś osobą otwartą odpowiedzialną i chcesz poszerzać doświadczenie w branży stomatologicznej, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku asystentka stomatologiczna,
- umiejętność obsługi sprzętu stomatologicznego,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- dobre umiejętności organizacyjne,

Obowiązki:
- asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,
- przygotowywanie gabinetu do przyjęcia pacjenta,
- dezynfekcja narzędzi i sprzętów,
- zapewnienie odpowiednich warunków higienicznych w gabinecie,

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- pracę w przyjaznym i zgranym zespole,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś osobą, która kocha pracę z ludźmi, posiada umiejętność empatii i chce przyczynić się do poprawy zdrowia pacjentów, to ta praca jest dla Ciebie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [ukryte] . Prosimy o podpisanie aplikacji hasłem "Asystentka Stomatologiczna - Ogłoszenie o Pracę".