Ogłoszenie nieaktualne

Automatyk - Programista

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Programowanie,
Zarządzanie projektami,
Automatyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Tworzenie aplikacji i systemów w środowisku Wonderware.
  • Tworzenie aplikacji i systemów w środowisku FactoryTalk.
  • Tworzenie i rozwijanie baz danych MS SQL.
  • Programowanie sterowników PLC.

Nasze wymagania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie w branży automatyki przemysłowej.
  • Znajomość jednego z:
  • Tworzenia zapytań MS SQL i projektowania relacyjnych baz danych.
  • Środowiska AVEVA Wonderware (System Platform, InTouch, Historian, inne) i Reporting Services.
  • Środowiska Factory Talk.
  • Programowanie sterowników Siemens.
  • Programowanie sterowników AllenBradley.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i projektów procesowych.
  • Znajomość standardów komunikacji przemysłowej (Profinet, EthernetIP, Profibus, Modbus).
  • Znajomość programu do projektowania schematów AKPiA (PCSchematic, Eplan, SEE Electrical).
  • Prawo jazdy kat B.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność pisania instrukcji użytkownika i dokumentacji powykonawczych.
  • Dodatkowym atutem kandydata będzie:
  • Programowanie panelu HMI w środowisku CODESYS.
  • Znajomość programowania sterowników PLC Siemens S7-400.

To oferujemy
  • Udział w ciekawych projektach w wielu branżach.
  • Pracę w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Zdobycie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa procesowego.
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji.
  • Regularne warsztaty i szkolenia.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV na adres:  [ukryte]

W tytule maila prosimy dopisać: AUTOMATYK - PROGRAMISTA.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Informacje o firmie
O Firmie

APISystems Sp. z o. o. jest firmą oferującą najnowsze rozwiązania z zakresu informatyki przemysłowej, budowy maszyn/stanowisk produkcyjnych.
Tworzymy grupę ekspertów zajmujących się kompleksową realizacją inwestycji. Oferujemy wysoką jakość usług. Na co dzień wspieramy swoich Klientów wiedzą i doświadczeniem. Przez ponad 12 lat działalności zrealizowaliśmy ponad 300 projektów z zakresu informatyki przemysłowej i automatyzacji produkcji. Od 2011 roku jesteśmy Certyfikowanym System Integratorem oprogramowania Wonderware. Prowadzimy projekty w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Aktualizacja: 23.11.2023