Ogłoszenie nieaktualne

Automatyk

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim działającą od ponad 10 lat w branży elektryki, teletechniki oraz systemów automatyki budynkowej BMS. Działamy na wszystkich etapach realizacji: od projektu przez prace instalacyjne i inżynierskie aż do serwisu. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Twój zakres obowiązków:
  • wykonywanie projektów automatyzacji,
  • wykonywanie projektów rozdzielnic elektrycznych,
  • wykonywanie projektów tras kablowych,
  • napisanie programów sterujących na sterowniki PLC,
  • sprawdzanie poprawnej funkcjonalności czujników i urządzeń wykonawczych,
  • uruchomienia urządzeń pracujących pod nadzorem sterowników PLC,
  • wykonanie i konfiguracja systemu wizualizacji SCADA oraz integracja z innymi systemami.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektrotechnika),
  • znajomość zagadnień sterowania i regulacji automatycznej,
  • umiejętność obsługi środowiska projektowego AutoCAD, mile widziana znajomość WSCAD,
  • umiejętność programowania sterowników PLC,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • sumienność i dokładność przy wypełnianiu obowiązków,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • znajomość sterowników firmy Schneider Electric i Siemens,
  • znajomość programów graficznych.
To oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt b2b,
  • pracę przy realizacji największych projektów automatyki budynkowej,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym finansowanie szkoleń,
  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premie okresowe,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie opieki medycznej,
  • dofinansowanie do karty MultiSport.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na adres [ukryte]

Informacje o firmie
Działamy w branży automatyki od ponad 10 lat i w tym czasie ugruntowaliśmy swoją pozycję na pomorskim rynku stając się jednym z liderów BMS w regionie. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, wykonania i serwisu systemów zarządzania budynkiem wraz z wykonaniem robót elektrycznych, teletechnicznych i prefabrykacją rozdzielnic. Naszym celem jest wdrażanie optymalnych i zorientowanych na każdego klienta rozwiązań, które udaje nam się uzyskać dzięki wieloletniej znajomości rynku, współpracy z kluczowymi producentami oraz zdobytemu doświadczeniu w budowie systemów automatyki budynkowej.